Nasze unikalne rozwiązania

Działamy po to, aby nasi Klienci mogli wciąż podnosić jakość swoich usług i być liderami w swoich branżach. Nasi specjaliści wspierają i pomagają im w doborze optymalnych dla nich rozwiązań.

Jednak nie zawsze oferowane na rynku gotowe rozwiązania są w pełni dostosowane do środowisk pracy w ich przedsiębiorstwach. Dlatego też wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i tworzymy autorskie projekty z myślą o potrzebach nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Pojektujemy monitory przemysłowe, pokrowce podgrzewające do drukrek kodów kreskowych, kwasoodporne komputery przemysłowe, mobilne stacje zasilające, szafy przemysłowe czy kioski informacyjne.

Ponadto tworzymy aplikacje dedykowane, które jesteśmy gotowi dowolnie modyfikować w celu dostosowania ich do potrzeb użytkowników.

Tworzymy rozwiązania wspierające pracowników mobilnych (serwisanci, firmy kurierskie), wspomagające procesy magazynowe takie jak kompletacja i inwentaryzacja, a także do rejestracji gości wchodzących na teren przedsiębiorstwa czy do nadzorowania i śledzenia urządzeń.
Oferujemy również oprogramowanie do wydruku etykiet termicznych i termotransferowych, które pozwala na szybkie i łatwe projektowanie różnorodnych form graficznych i kodów kreskowych.

Zobacz także: Znakowanie sprzętu

W ramach wpółpracy proponujemy wsparcie techniczne na każdym etapie wdrożenia - od audytu środowiska, po konfigurację aż do testów końcowych.

Zachęcamy gorąco do kontaktu. Nasi specjaliści do każdego projektu podchodzą indywidualnie - analizujemy i definiujemy potrzeby każdego Klienta.


ZOBACZ NASZE UNIKALNE ROZWIĄZANIA TUTAJ


Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts