Tablety Zebra ET40-HC / ET45-HC

Producent:

Zebra Technologies

Opis:

Tablety Zebra ET40-HC i ET45-HC zapewniają wszystkie niezbędne funkcje z zakresu opieki zdrowotnej, w odpowiedniej cenie. Są to uniwersalne, wzmocnione tablety o stylistyce urządzeń konsumenckich, które sprawdzą się w każdej sytuacji - w rękach osób świadczących opiekę w szpitalach i domach pacjentów, przy łóżkach pacjentów w salach szpitalnych i w recepcjach jako automaty do rejestrowania pacjentów.

ET40-HC i ET45-HC dzięki wzmocnionej konstrukcji będą służyły przez lata - zaawansowana obudowa klasy medycznej jest przystosowana do ciągłego dezynfekowania najostrzejszymi środkami odkażającymi, co zapobiega rozprzestrzenianiu się zarazków pomiędzy personelem medycznym a pacjentami. Specjalny przycisk alarmowy można zaprogramować tak, aby wzywał określoną osobę pierwszego kontaktu, np. ochronę lub pielęgniarkę, albo uruchamiał aplikację umożliwiającą postępowanie zgodnie z protokołami w nagłych przypadkach.

Duży wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 10,1-cala ułatwia czytanie i wprowadzanie tekstu, dzięki czemu pielęgniarki mogą z łatwością odczytywać i dodawać notatki do elektronicznej dokumentacji medycznej pacjenta oraz oglądać najdrobniejsze szczegóły zdjęcia w celu oceny stanu rany pacjenta podczas telewizyty.

Jakość połączeń bezprzewodowych ma kluczowe znaczenie w placówkach opieki zdrowotnej, gdzie liczy się każda sekunda. Tablety te jako jedyne w swojej klasie zapewniają najszybszą prędkość połączeń z siecią Wi-Fi i siecią komórkową. ET40-HC z obsługą Wi-Fi 6 to doskonałe rozwiązanie dla personelu pracującego w budynkach, podczas gdy ET45-HC z obsługą sieci 5G i Wi-Fi 6 zapewnia stałą łączność pracującym w terenie osobom, które świadczą opiekę w domach pacjentów. Jeśli chodzi o Bluetooth, jest to jedyne w swojej klasie urządzenie, które zapewnia łącze Bluetooth 5.1 i wszystkie jego zalety. Położenie tabletów ET4x-HC można określić z dokładnością do kilku centymetrów, co ułatwia zlokalizowanie personelu w nagłych przypadkach.

Niezależnie od tego, czy pracownicy korzystają z bezprzewodowych zestawów słuchawkowych, drukarek czy innych urządzeń, mogą liczyć na szybsze, łatwiejsze i pozbawione zakłóceń połączenia, które zużywają mniej energii, co z kolei wydłuża czas pracy baterii. Wyjmowane baterie PowerPrecision o bardzo dużej pojemności zapewniają trzy korzyści - wystarczającą ilość zasilania na najdłuższą zmianę, możliwość wyjęcia rozładowanej baterii i włożenia naładowanej, dzięki czemu tablety są ciągle gotowe do pracy, oraz cenne statystyki na temat baterii ułatwiające wykrycie i wyeliminowanie baterii, których nie da się już do pełna naładować.

Dzięki kompletnej gamie akcesoriów tablety można dostosować do każdego zadania i tym samym zwiększyć ich elastyczność. Paski na rękę umożliwiają łatwe i bezpieczne przenoszenie urządzeń, co szczególnie przyda się pracownikom, którzy często się przemieszczają. Uchwyty VESA ułatwiają montaż tabletów na wózkach medycznych, np. na ruchomych stacjach roboczych, czy też na stolikach znajdujących się przy łóżkach pacjentów. Podstawka dokująca Workstation pozwala w dowolnym momencie zamienić tablety w stacje robocze przy stanowisku pielęgniarskim lub na ruchomym wózku medycznym. Dzięki podstawce do pracy stacjonarnej urządzenia można również przekształcić np. w kiosk do rejestracji pacjentów. Jedno- i wielogniazdowe ładowarki upraszczają zarządzanie urządzeniami na zapleczu.

Tablety Zebra ET4x-HC wyposażono w zaawansowane narzędzia do rejestracji danych i komunikacji. Dzięki wbudowanemu skanerowi klasy korporacyjnej pracownik medyczny może w ułamku sekundy zarejestrować praktycznie każdy kod kreskowy, w praktycznie dowolnym stanie - wystarczy jedynie nakierować skaner na kod kreskowy i nacisnąć spust. Personel medyczny nie musi więc tracić czasu na odpowiednie ułożenie kodu i skanera. Aparat fotograficzny o ultra wysokiej rozdzielczości 13 MP pozwala wykonywać szczegółowe zdjęcia na potrzeby udokumentowania stanu rany i wielu innych zastosowań. Przednia kamera umożliwia prowadzenie wideorozmów na potrzeby telemedycyny, np. w przypadku pacjentów należących do grup wysokiego ryzyka, których nie można odwiedzić. Dzięki oferowanym przez firmę Zebra opcjonalnym, sprawdzonym rozwiązaniom do komunikacji tablety można przekształcić w krótkofalówki i telefony PBX oraz umożliwić pracownikom bezpieczne przesyłanie wiadomości tekstowych - co stanowi doskonały sposób na przekazywanie prywatnych informacji o pacjentach w miejscach publicznych.

Zestaw narzędzi Zebra Mobility DNA Professional zapewnia wartość dodaną, z którą nie mogą się równać tablety konkurencyjne. Te zaawansowane, fabrycznie zainstalowane i bezpłatne narzędzia są od razu gotowe do użycia, co pomaga maksymalnie wykorzystać potencjał tabletów i dać szeroki wachlarz możliwości osobom świadczącym opiekę. A dzięki dostępnej opcjonalnie licencji na Mobility DNA Enterprise można skorzystać z jeszcze większej gamy narzędzi, które wzbogacają tablety o nowe funkcja pozwalające zwiększyć wydajność personelu medycznego.

Więcej informacji znajduje się w broszurach dostępnych poniżej.

Dane techniczne

Wymiary
257.9 x 162.9 x 11.4 mm
Waga
699 g
Wyświetlacz
10.1" WUXGA 1920x1200; Corning Gorilla Glass
Jasność
500 nitów
Procesor
Qualcomm Snapdragon SM6375 Octa-Core (8): 2.2 GHz (2) i 1.8 GHz (6)
System operacyjny
Android 11; z możliwością aktualizacji do Android 14
Pamięć
4 GB LPDDR4X SDRAM/64 GB UFS Flash
Temperatura pracy
-20°C do 50°C
Wytrzymałość
upadki z wysokości 1m
Klasa szczelności
IP65
Bateria
akumulator Li-Ion Polymer o pojemności 7600 mAh 3,87 V; możliwość wymiany przez użytkownika (29,41 Wh)
Aparat
przedni 5MP, tylny 13MP
Standard sieciowy
IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/d/h/i/r/k/v/w/mc/ax
Bluetooth
Bluetooth v5.1 Class 2, Bluetooth Low Energy (BLE)
Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts