Drukarka kart Evolis Tattoo Rewrite (Tattoo RW)

Producent:

Evolis

Opis:

Evolis Tattoo Rewrite to drukarka do jednostronnych kart wielokrotnego zapisu i najlepsze rozwiązanie dla kart tymczasowych i identyfikatorów. Spełnia wszystkie oczekiwania użytkowników, jeśli chodzi o elastyczność, przystępną cenę, zrównoważony rozwój i regularne aktualizacje danych.

Tattoo RW to doskonałe rozwiązanie dla Twoich tymczasowych identyfikatorów i kart, które wymagają regularnych aktualizacji. Dzięki tej drukarce karty są aktualizowane zawsze, gdy jest to wymagane, a ta sama karta może być wymazana, poprawiona i wydrukowana od nowa do 500 razy.

Jest to idealne rozwiązanie do poprawiania i ponownego drukowania w ciągu kilku sekund:

  • danych gościa na identyfikatorze kontroli dostępu,
  • przepustki tranzytowe,
  • karnety dla ośrodków narciarskich i wypoczynkowych,
  • legitymacji studenckich,
  • karty członkowskie z danymi o abonamencie,
  • karty lojalnościowe z aktualną liczbą punktów, a także obowiązujące oferty specjalne.

Teraz, dzięki Tattoo RW, dane zakodowane na paskach magnetycznych lub na chipach bezstykowych mogą być również wyświetlane i aktualizowane na powierzchni karty. Na przykład punkty lojalnościowe mogą być drukowane na karcie i aktualizowane przy każdej kasie.

Ta rewolucyjna technologia wielokrotnego zapisu nie wymaga taśmy barwiącej, co przekłada się na cenne oszczędności i ochronę środowiska. Nie trzeba wyrzucać kart za każdym razem, gdy potrzebna jest aktualizacja: wymaż i ponownie wydrukuj tylko zaktualizowane dane na istniejącej karcie!

Tattoo ReWrite można wykorzystać w systemach dla gości lub projektach wymagających krótko- lub średnioterminowego zapotrzebowania. Idealnie nadaje się do drukowania tekstów i kodów kreskowych na identyfikatorach lub kartach cenowych. Tattoo RW integruje się we wszystkich środowiskach, takich jak biura, banki lub transakcje biznesowe, ponieważ jest idealna do identyfikatorów dla gości, kart abonamentowych i wielu innych. Drukarka kart Tattoo RW jest w stanie przetworzyć do 500 kart na godzinę. Odłączany zasobnik wyjściowy mieści do 100 kart.

Więcej informacji znajduje się w karcie produktu dostępnej poniżej.

Dane techniczne

Rodzaj wydruku
jednostronny
Rozdzielczość
Głowica drukująca 300 dpi
Dostępne interfejsy
USB, Ethernet
Pojemność
Pojemność podajnika: 100 kart, Pojemność zasobnika wyjściowego: 15 kart
Maksymalna szybkość druku
Wydajność drukowania - ręczny: 8s, podajnik kart: 12s
Wymiary
sama drukarka: 166 x 187 x 290 mm , z zasobnikiem wyjściowym 166 x 187 x 368 mm
Waga
2.4 kg
Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts