Omron HAWK MV-4000

Producent:

Omron Microscan

Producent:

Omron

Opis:

Omron HAWK MV-4000 to inteligentna kamera, która bazuje na poprzedniej generacji, lecz oferuje czterokrotnie większą moc obliczeniową i zapewnia wyzwalanie w czasie rzeczywistym na bazie układu logicznego FPGA. Zastosowanie najnowocześniejszych algorytmów czynią z niej doskonałe narzędzie dla każdej branży, niezależnie od tego, czy wymagane jest odczytywanie lub weryfikacja kodów, inspekcja, prowadzenie, pomiary czy też połączenie tych operacji.

Interfejs kamery HAWK MV-4000 z programowaniem typu „przeciągnij i upuść” ułatwia konfigurację i świetnie komponuje się z prezentowanym obrazem. Operatorzy lub technicy bez zaawansowanej wiedzy z pewnością docenią intuicyjny interfejs użytkownika AutoVISION, dzięki któremu narzędzia odczytu, weryfikacji i wizyjne są gotowe do pracy od razu po rozpakowaniu produktu. Eksperci w dziedzinie wizji maszynowej będą mieli mogli skorzystać z innego interfejsu - FrontRunner - aby uzyskać dostęp do pełnego zakresu potencjału urządzenia HAWK.

Dzięki możliwościom przetwarzania zbliżonym do prędkości charakterystycznych dla bardziej złożonych urządzeń opartych na komputerach PC ta inteligentna kamera wyznacza nowy standard w branży. Inżynierowie wizyjni uważają ją za „złot środek” pomiędzy kamerami PC a przeciętnymi kamerami inteligentnymi dostępnymi na rynku. Uzyskanie liczby kontroli od 4000 do 14 000 części na minutę za pomocą kamery HAWK MV-4000 nie wymaga zewnętrznej obróbki.

Urządzenie HAWK MV-4000 jest dostarczane w postaci wyposażonej w soczewki, światła, kable i uchwyty. 

Więcej informacji znajduje się w karcie produktu dostępnej poniżej.

Dane techniczne

Procesor
dual core
Pamięć
2 GB RAM
Waga
460g
Temperatura pracy
0º C do 50º C
Klasa szczelności
IP67
Czujnik obrazu
CMOS
Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts