Etykiety bezpodkładowe (linerless) SATO

Producent:

SATO

Opis:

SATO chce sprostać różnym potrzebom w zakresie drukowania, oferując etykiety o niestandardowych rozmiarach, klejach i podłożach, w tym szeroki wybór etykiet jedno- i wielokolorowych.

Etykiety SATO wytwarzane są w zakładach własnych firmy przy użyciu najwyższej jakości materiałów, a doświadczenie w projektowaniu etykiet gwarantuje doskonałą jakość i spójność wzorów.

Oferta obejmuje etykiety termiczne, etykiety termotransferowe i etykiety z folii syntetycznej, które są uzupełnieniem portfolio drukarek firmy SATO oraz szeroki wybór etykiet samoprzylepnych do wielu różnych zastosowań.

Klienci nie muszą przejmować się problemami logistycznymi, bowiem zakłady produkcyjne SATO są odpowiednio rozmieszczone, aby usprawnić dostawy w całej Wielkiej Brytanii oraz Europie w świetle Brexitu. W celu zapewnienia najwyższego poziomu obsługi i ograniczenia przestojów regionalne oddziały firmy SATO dysponują zawsze zapasem najczęściej wykorzystywanych etykiet.

Etykiety bezpodkładowe firmy SATO są idealnym wyborem dla organizacji troszczących się o środowisko naturalne. Samoprzylepne etykiety typu linerless pomagają ograniczyć ilość odpadów i zużycie zasobów, obniżając ogólne koszty działalności.

Etykiety bezpodkładowe firmy SATO nie posiadają adhezyjnej warstwy podkładu, przez co nie generują dodatkowych odpadów ani emisji dwutlenku węgla. Atutem jest także większa nawet o 30–40% ilość etykiet na rolce. Inną korzyścią związaną z wykorzystaniem etykiet bezpodkładowych są oszczędności związane z pracą i transportem, a także mniejsze zapotrzebowanie na przestrzeń do przechowywania, co przyczynia się do zredukowania śladu węglowego w organizacji.

Specjalnie opracowana powłoka antyadhezyjna na wierzchniej warstwie etykiety oraz perforowane linie odrywania sprawiają, że etykieta typu linerless firmy SATO nadaje się do wielu zastosowań. Przykładowe zastosowania takich etykiet to: oznaczanie przecen, wagi towaru, półek sklepowych oraz etykietowanie na potrzeby procesów magazynowych (przyjęcia, przechowywania, kompletowania i wysyłki towarów).

Etykiety bezpodkładowe SATO dostępne są w dwóch wersjach: standardowej białej etykiety podstawowej oraz wielokolorowej etykiety premium. Dla ułatwienia integracji etykiety typu linerless pasują do niemal wszystkich drukarek etykiet bezpodkładowych starej i nowej generacji, w tym modeli z serii MB i CLNX firmy SATO.

Więcej informacji znajduje się w broszurach dostępncyh poniżej.

Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts