Nowy super wytrzymały Terminal Unitech EA660 oraz nasz autorski projekt InwenturaRFID!

Szanowni Państwo,

W ostatnim czasie na naszej stronie pojawiło się kilka nowych, wartych uwagi produktów. Wymienić tutaj można Terminal EA660 marki Unitech, czyli super wytrzymały komputer mobilny 5G. Jest to jeszcze bardziej od swoich poprzedników udoskonalony 6-calowy dotykowy terminal przenośny z systemem Android 13, który ma na celu zwiększenie wydajności pracy dzięki szybkiej komunikacji bezprzewodowej 5G i WLAN 6E oraz 64-bitowemu procesorowi Octa Cores. Posiada także m.in. możliwość skanowania kodów 1D/2D.

Produkt ten doskonale sprawdza się w takich branżach jak handel detaliczny, hotelarstwo, logistyka czy opieka zdrowotna.

Więcej o tym produkcie znajdą Państwo TUTAJ.

 

Kolejną nowością, jaką pragniemy Państwu przedstawić, jest InwenturaRFID, czyli nasz autorski projekt. Aplikacja firmy Kreski powstała w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów. Służy do szybkiego inwentaryzowania obiektów oznaczonych etykietami RFID lub kodami kreskowymi. Pozwala na błyskawiczne spisywanie obiektów w danej lokalizacji, sprawdzania kompletności zestawów czy weryfikowanie ilości otagowanych przedmiotów.

 

Więcej informacji TUTAJ.

Copyright © 2024 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts