Skaner Zebra RS6100

Producent:

Zebra Technologies

Opis:

Zebra RS6100 wydajny i uniwersalny skaner Bluetooth do noszenia (wearable), który jest jest o połowę mniejszy i lżejszy od swojego poprzednika, modelu RS6000.

Zaawansowany wieloogniskowy moduł skanujący rejestruje kody kreskowe 1D i 2D z bliska i z odległości do 12,2 m niezależnie od stanu kodu. Skanuje nawet porysowane, zabrudzone, źle wydrukowane, przykryte folią termokurczliwej i inne kody.

Dzięki pięciu wymiennym opcjom noszenia istnieje sposób, który maksymalnie zwiększy wygodę każdego użytkownika. Można używać go wszędzie - w alejkach w magazynie, mroźniach i chłodniach, w kabinie wózka widłowego lub na terenie placu załadunkowego w deszczu, śniegu, upale i na mrozie.

Dzięki wymiennej baterii skaner RS6100 pozostaje zawsze w użyciu - nie ma potrzeby przerywania pracy na ładowanie, wystarczy wymienić wyczerpaną baterię na baterię w pełni naładowaną. Dwie opcje baterii zapewniają swobodę pracy bez kabla; można też pracować z kablem, bez baterii.

Zespoły przycisku skanowania, baterie i uchwyty do RS6100 i RS5100 są takie same, modernizacja sprzętu z RS5100 jest łatwa i przystępna pod względem kosztów.

Zebra RS6100 może zostać sparowany z dowolnym urządzeniem ręcznym, tabletem lub komputerem mobilnym do noszenia na sobie bądź pokładowym klasy korporacyjnej Zebra z obsługą funkcji Bluetooth, aby wykorzystać pełen zestaw funkcji tego skanera  lub z dowolnym istniejącym smartfonem, tabletem lub komputerem PC z obsługą funkcji Bluetooth.

Więcej informacji znajduje się w karcie produktu dostępnej poniżej.

Dane techniczne

Wymiary
66,6 × 32,7 × 21 mm
Waga
70 g
Rozdzielczość
2688 × 1520 pikseli
Zasilanie
Bateria standardowa 480 mAh; bateria o zwiększonej pojemności 735 mAh; PowerPrecision+; zestaw baterii litowo-jonowych; adaptery przewodowe do modeli WT6000, WT6300, TC21/26 i TC53/58
Moduły skanujące
Moduł skanujący SE55 1D/2D o zaawansowanym zasięgu z technologią IntelliFocus
Temperatura pracy
0°C do 50°C
Wytrzymałość
Wielokrotne upadki na beton z wysokości 1,8 m
Klasa szczelności
IP65
Bluetooth
Klasa 1 i 2, Bluetooth v5.2 z niskopoborowym łączem Bluetooth (Bluetooth Low Energy, BLE) Obsługiwane profile: profil wirtualnego portu szeregowego (SPP), profil urządzeń interfejsu człowiek-maszyna (HID), profil aplikacji wykrywania usług (SDAP
Copyright © 2024 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts