Serwis

PROFESJONALNY SERWIS URZĄDZEŃ AUTO ID

AUTORYZOWANY SERWIS FIRMY ZEBRA TECHNOLOGIES

Jesteśmy autoryzowanym serwisem Zebra Technologies (w tym także Motorola, Symbol, PSION) i posiadamy statusy 
Zebra Advanced Printer Repair Specialist
, Print Engines Specialist, TC20/TC25 Battery Replacement Program i RFID Specialist, które upoważniają nas do dokonywania wszelkich napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych urządzeń Zebra Technologies.

Każde przedsiębiorstwo, które wykorzystuje urządzenia do automatycznej identyfikacji (auto ID), wie, że do uzyskania pożądanych efektów i wyeliminowania przestojów w pracy niezbędny jest sprawny i doskonałej jakości sprzęt. Prawidłowa eksploatacja urządzeń oraz wykonywanie przeglądów okresowych zwiększa ich żywotność i bezawaryjność.

Nasi przeszkoleni inżynierzy zapewnią Państwa Firmie obsługę, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń producentów takich jak m.in.: Zebra Technologies, Datalogic, Honeywell, Intermec Technologies, Citizen, Toshiba, Casio, Axicon, Advantech i wielu innych.

Nasi inżynierowie posiadają ogromne doświadczenie we wdrożeniach oraz serwisowaniu drukarek etykiet, komputerów mobilnych i skanerów potwierdzone certyfikatami producenta, które są najlepszą gwarancją jakości usług serwisowych.

serwis urządzeń Auto ID
Naszym Klientom oferujemy profesjonalne usługi serwisowe:

 • Serwis stacjonarny oraz mobilny
  Nasi pracownicy mogą naprawić urządzenie przesłane do nas albo przyjechać do Państwa i wykonać naprawę na miejscu, aby było wygodniej.

 • Indywidualne kontrakty serwisowe

  W ofercie mamy rozbudowaną ofertę kontraktów serwisowych przygotowanych indywidualnie i pod konkretne urządzenia. Pakietem mogą Państwo objąć nie tylko terminal czy skaner, ale także drukarkę etykiet. Zapewniamy krótki czas reakcji i naprawy urządzeń w ramach indywidualnych umów serwisowych

 • Indywidulane cenniki serwisowe
  Gwarantujemy nie tylko stałe ceny części zamiennych, ale także wydłużony czas gwarancji.

 • Helpdesk

  Gwarantujemy profesjonalne wsparcie naszych inżynierów nawet 7 dni w tygodniu 24 h na dobę.

 • Szkolenia

  Drukarki, czytniki czy terminale bywają niekiedy skomplikowane, a często są obsługiwane przez użytkowników bez wiedzy technicznej. Szkolenia dla pracowników ułatwią eksploatację urządzeń. Oferujemy szkolenia zarówno u Klienta jak i w naszej siedzibie w Warszawie.

 • Urządzenia zastępcze
  Ciągłość pracy przy obecnej dynamice rynku jest niezwykle ważna. Dlatego w przypadku awarii drukarki, terminala czy skanera mają Państwo możliwość skorzystać z wypożyczenia urządzenia na czas naprawy.

 • Zarządzanie urządzeniami mobilnymi
  Proponujemy rozwiązania, które umożliwiają firmom zdalne kontrolowanie, konfigurację, zarządzanie i zabezpieczanie różnorodnej infrastruktury mobilnej.

 • Utylizacja zużytego sprzętu
  W przypadku wymiany uszkodzonych części, mogą zostać one przekazane przez nas do utylizacji zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.


AUTORYZOWANY SERWIS FIRMY HONEYWELL

Jesteśmy autoryzowanym serwisem drukarek Honeywell (w tym Intermec i Datamax O’Neil). Tytuł Honeywell Authorized Service Provider upoważnia nas do dokonywania wszelkich napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych oraz przeglądów.


 
Regulamin usług serwisowych do pobrania
 TUTAJ
 


 

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE NAPRAWY W NASZYM CENTRUM SERWISOWYM

Zachęcamy do zapoznania się ze skróconą instrukcją przekazywania urządzeń do naszego serwisu >>TUTAJ

Przy nadawaniu sprzętu prosimy zaadresować przesyłkę:
Kreski Sp.j. Piotr Gałecki Łukasz Gałecki – Serwis
ul. Mory 12
01-303 Warszawa


Pobierz darmowy program do zdalnego wsparcia: TUTAJ
Po kliknięciu w link powinien pojawić się plik w pobranych.


Copyright © 2024 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts