SonicWall Capture Client

Producent:

SonicWall

Opis:

Oprogramowanie SonicWall Capture Client to zintegrowane rozwiązanie oferujące wiele funkcjonalności ochrony punktów końcowych. Wykorzystując mechanizm ochrony przed malware nowej generacji (stworzony przez SentinelOne), Capture Client oferuje zaawansowane techniki obrony przed zagrożeniami, takie jak uczenie maszynowe (Machine Learning) czy przywracanie poprzedniego stanu systemu (System Rollback). Capture Client wykorzystuje także technikę głębokiej inspekcji szyfrowanego ruchu TLS (DPISSL) w oparciu o firewalle SonicWall, instalując zaufane certyfikaty TLS i zarządzając nimi.

To ujednolicona platforma kliencka, która zapewnia wiele możliwości Endpoint Detection & Response (EDR), w tym ochronę przed złośliwym oprogramowaniem opartą na zachowaniu, zaawansowane polowanie na zagrożenia oraz wgląd w luki w aplikacjach.

Nowoczesna ochrona punktów końcowych (endpoint) ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa przed najnowszymi zagrożeniami bez względu na to, gdzie znajduje się punkt końcowy.

Integracja Capture Client z Capture Security Center tworzy pojedynczą szybę dla operacji bezpieczeństwa sieci i punktów końcowych, zapewniając scentralizowaną kontrolę nad wizualizacją ataków, wycofywaniem i remediacją, kontrolą sieci i możliwościami rozwiązywania problemów przez zdalną powłokę.

Dlaczego warto wybrać Capture Client?
SonicWall Capture Client oferuje najlepszą w swojej klasie ochronę antywirusową nowej generacji z wbudowanym autonomicznym EDR. Capture Client nie tylko zapewnia skuteczną ochronę przed zagrożeniami, ale także synergia z platformą SonicWall pozwala na zwiększenie widoczności i ochrony zarówno w sieci, jak i poza nią. Zapewnij sobie bezgraniczne bezpieczeństwo dzięki ochronie i scentralizowanemu zarządzaniu Capture Client.

  • Zatrzymuje ataki przed ich wykonaniem - Ochrona przed oprogramowaniem ransomware, znanym i nieznanym złośliwym oprogramowaniem, exploitami pamięciowymi i innymi.
  • Wgląd w podatności aplikacji - Zobacz, które aplikacje są podatne na ataki, jaka jest ich waga i dlaczego.
  • Łatwe zarządzanie - Łatwe w użyciu, oparte na chmurze mechanizmy kontrolne służące do rozwiązywania problemów, naprawiania szkód, zarządzania licencjami i nie tylko.
  • Usuwanie skutków i cofanie - Przywracanie wszelkich danych dotkniętych atakiem dzięki unikalnej funkcji cofania jednym kliknięciem w systemie Windows

Więcej informacji znajduje się w broszurach dostępnych poniżej.

Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts