Terminal Honeywell CK65

Producent:

Honeywell

Opis:

Honeywell CK65 to zaawansowany ultra-wytrzymały komputer mobilny, który jest gotowy do pracy w najtrudniejszych środowiskach i pomaga zmaksymalizować wydajność pracowników.

Dzięki klawiaturze i ekranowi dotykowemu CK65 idealnie nadaje się do magazynów, które przechodzą migrację z systemu Windows na Androida i korzystają zarówno z nowszych, opartych na dotyku, jak i starszych aplikacji opartych na kluczach.

Zbudowany na platformie Mobility Edge™, CK65 minimalizuje TCO (całkowity koszt posiadania), zabezpieczając inwestycję na przyszłość dzięki wsparciu dla systemu Android R i nowszych wersji.

Przetwornica FlexRange XLR umożliwia skanowanie w zakresie od 3 cali aż do 80 stóp, z błyskawiczną prędkością i w niewielkiej obudowie. FlexRange XLR doskonale sprawdza się w każdej pracy - od kompletacji do palety i regału, od światła dziennego do ciemnego oświetlenia magazynu, a nawet w przypadku uszkodzonych kodów kreskowych.

Ponadto minimalizuje wydatki kapitałowe, umożliwiając ponowne wykorzystanie istniejących baterii i akcesoriów CK3X / R.

Dzięki ultra-wytrzymałej konstrukcji, która może wytrzymać upadek z wysokości 3 m na beton, a także klasie szczelności IP65 i IP68, CK65 jest wytrzymały nawet w najtrudniejszych środowiskach DC. CK65 oferuje nawet modele do pracy w chłodniach oraz modele niewybuchowe (NI)/ATEX dla obszarów z niebezpiecznymi gazami.

Certyfikaty i dopuszczenia:

ATEX:
II 3G Ex ic op is IIC T5 Gc IP64
II 3D Ex ic op is IIIB T100°C Dc IP64,
-20°C < Tamb <50°C

IEC Ex:
Ex ic op is IIC T5 Gc IP64
Ex ic op is IIIB T100°C Dc IP64 -20°C

  Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu o tym terminalu z przetwornicą FlexRange XLR na naszym kanale YouTube >>TUTAJ

Więcej informacji znajduje się w karcie produktu i Accessories Guide dostępnych poniżej.

Dane techniczne

Procesor
2.2 GHz Qualcomm 64-bit Snapdragon octa-core
System operacyjny
każda wersja Android od 9 do najnowszej 11/R ze wsparciem dla 12 i 13
Pamięć
2 GB/4 GB DDR4 RAM, 32 GB Flash
Wyświetlacz
10.16" 480 x 800 LCD
Klawiatura
51 lub 53-klawiszowa alfanumeryczna, 38 lub 42-klawiszowa numeryczna klawiatura funkcyjna lub 30-klawiszowa duża klawiatura numeryczna, plus dwa programowalne przyciski boczne
Aparat
Kolorowy aparat fotograficzny o rozdzielczości 13 megapikseli z autofokusem i zaawansowanymi funkcjami programowymi zapewniającymi lepszą jakość obrazu, przysłona f/2,0, lampa błyskowa LED z trybem oświetlenia błyskowego
Bateria
Li-Ion, 7,000 mAh Smart Battery
Moduły skanujące
Honeywell N6703 Slim Imager Engine (1D/2D); Honeywell FlexRange XLR Slim Imager (1D/2D); Honeywell EX20 Near/Far Imager (1D/2D); Honeywell Scanning SDKs for Android
Standard sieciowy
IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
Bluetooth
V5.0 z BLE i kompatybilnością wsteczną
Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts