Terminal naręczny Zebra WT5400

Producent:

Zebra Technologies

Opis:

Terminal naręczny WT5400 firmy Zebra zapewnia całodzienną swobodę rąk i wygodę oraz maksymalną produktywność procesów roboczych w handlu detalicznym.

Ubieralny komputer mobilny WT5400 zapewnia pracownikom wolne ręce podczas wykonywania swoich obowiązków, co zdecydowanie ułatwia kompletowanie większej ilości zamówień internetowych, przenoszenie zapasów z rampy ładunkowej do magazynu, czy uzupełnianie towaru na półkach sklepowych. WT5400 to specjalnie skonstruowany komputer do noszenia na sobie wyposażony w cechy i funkcje potrzebne personelowi sklepu, w odpowiedniej cenie.

Duży, jasny wyświetlacz jakim charakteryzuje się terminal WT5400 ułatwia wyświetlanie różnych aplikacji i łatwą integrację z nimi. Urządzenie jest umieszczone nisko na ramieniu, pozwalając użytkownikowi sięgać nawet do ciasnych i trudno dostępnych miejsc, nie przeszkadzając mu w tym. Specjalna budowa i konstrukcja urządzenia minimalizuje zmęczenie. Uniwersalne paski na nadgarstek umożliwiają indywidualne dopasowanie, zapewniając pełną wygodę przez cały dzień. Duża nowoczesna platforma zapewnia wydajność potrzebną do obsługi wielu aplikacji, a także gotowość do pracy jeszcze przez wiele długich lat. WT5400 cechuje również niezawodna wytrzymałość i gotowość do całodniowej pracy.

Główne zalety modelu WT5400:

- bezkonkurencyjna wygoda, którą zapewnia specjalnie zaprojektowana konstrukcja

- optymalna wielkość wyświetlacza - maksymalna produktywność

- urządzenie stworzone do długiej pracy

- łatwa wymiana baterii

- łatwy dostęp do funkcji NFC w celu natychmiastowego parowania

Więcej informacji znajdą Państwo w karcie produktu dostępnej poniżej.

Dane techniczne

System operacyjny
Android 13 z możliwością aktualizacji do wersji Android 17
Wymiary
132,5 mm x 93 mm x 13,97 mm
Waga
245 g
Temperatura pracy
od -20 st. C do 50 st. C
Wilgotność
5% do 95% bez kondensacji
Procesor
Ośmiordzeniowy procesor Qualcomm® QCS4490 2,4 GHz
Pamięć
6 GB RAM / 64 GB Flash
Bateria
3500 mAh
Wyświetlacz
4,7"; 720×1280; kolorowy wyświetlacz
Klasa szczelności
IP65; IP67 z baterią zgodnie z odpowiednimi normami IEC dotyczącymi szczelności
Połączenia sieciowe
WLAN (Wi-Fi); WPAN (Bluetooth); USB 3.0 (superszybki klient i host)
Odporność na upadki
Wielokrotne upadki na beton z wys. 1,2 m (4') w zakresie temperatur roboczych od -20°C do 50°C (-4°F do 122°F) zgodnie z wymogami normy MIL-STD 810H. Odporność klasy korporacyjnej na upadki z wys. 1,8 m (6') na beton w temperaturze od 23°C do 50°C (73°F do +122°F) zgodnie z wymogami normy MIL-STD 810H
Odporność na wibracje
1000 wielokrotnych wstrząsów o amplitudzie 0,5 m (1,6') w temperaturze pokojowej
Gwarancja producenta
Zgodnie z warunkami gwarancji sprzętowej firmy Zebra urządzenie WT5400 jest objęte gwarancją na wady produkcyjne i materiałowe na okres 1 (jednego) roku od daty wysyłki.

Fatal error: Uncaught Error: Class "Files" not found in /home/inspektoak/inspektor.xyz/edc_application/Partials/NodeFilesRepository.phtml:6 Stack trace: #0 /home/inspektoak/inspektor.xyz/edc_application/Contents/ProductGallery.phtml(122): include() #1 /home/inspektoak/inspektor.xyz/edc_application/Layouts/Main.phtml(162): include('/home/inspektoa...') #2 /home/inspektoak/inspektor.xyz/edc_application/Router.php(98): include('/home/inspektoa...') #3 /home/inspektoak/inspektor.xyz/edc_engine/Request.php(40): include('/home/inspektoa...') #4 /home/inspektoak/inspektor.xyz/edc_engine/Kernel.php(48): Edc_Request->route(Object(Edc_Kernel)) #5 /home/inspektoak/inspektor.xyz/index.php(13): Edc_Kernel->__construct() #6 {main} thrown in /home/inspektoak/inspektor.xyz/edc_application/Partials/NodeFilesRepository.phtml on line 6