Skaner Honeywell Voyager XP 1470g

Producent:

Honeywell

Opis:

Skaner Voyager Extreme Performance (XP) 1470 został zaprojektowany z myślą o przepływach pracy w sklepach detalicznych, które wymagają bardzo dokładnego rozwiązania do skanowania 1D/2D w wytrzymałej obudowie.

Można mu zaufać jeśli chodzi o wiodące w branży możliwości skanowania tradycyjnych kodów kreskowych i ekranów cyfrowych — nawet w przypadku uszkodzonych i trudnych do odczytania kodów. Producent zapewnia 5-letnią gwarancję na modele przewodowe i 3-letnią gwarancję na bezprzewodowe.

Przy tej samej konkurencyjnej cenie, co ich poprzednik, skanery z serii Voyager XP 1470g oferują lepszą trwałość i większe możliwości skanowania niż poprzednie modele – lub jakikolwiek konkurencyjny skaner w swojej klasie. Stanowią idealną opcję ręcznego skanera do przepływów pracy w sklepach detalicznych, które obejmują odczyt kodów kreskowych 1D i 2D oraz wymagają bardziej solidnego i niezawodnego rozwiązania.

Skanery z serii Voyager XP 1470 powstały, aby zapewnić lepsze wrażenia pracownikom handlu detalicznego i Klientom. Ich zwiększona zdolność do odczytywania złej jakości i uszkodzonych kodów kreskowych może uchronić wszystkich przed frustrującym doświadczeniem przy kasie. Rozszerzona odległość skanowania dotrze na sam dół koszyka Klienta, a duży zasięg Bluetooth zapewnia większą elastyczność operacyjną dla stacji POS z przerwami w działaniu linii lub w szczytowym sezonie satelitarnych stacji POS.

Skanery z serii Voyager XP 1470 są gotowe na trudności intensywnego skanowania w punktach sprzedaży – zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymać 30 upadków z wysokości 1,8 m (6 stóp) i 1000 upadków z wysokości 0,5 m (1,6 stopy) – przez cały czas zapewniając znacznie lepszą dokładność niż porównywalne rozwiązania. Seria Voyager XP 1470 została zbudowana na platformie kultowych skanerów ręcznych Honeywell z serii Voyager, dlatego są one w pełni kompatybilne wstecz z dowolnymi akcesoriami Voyager, co zmniejsza całkowity koszt posiadania. A wszystko to zapewniając znacznie lepszą dokładność niż porównywalne rozwiązania. 

Więcej informacji znajduje się w karcie produktu dostępnej poniżej.

Dane techniczne

Wymiary
62 x 169 x 82 mm
Waga
130g
Dostępne interfejsy
USB, Keyboard Wedge, RS-232, RS485 z obsługą IBM 46xx (RS485)
Temperatura pracy
od 0°C do 50°C
Wytrzymałość
upadki z wysokości 1.8m
Klasa szczelności
IP52
Tolerancja na ruch
70 cm/s
Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts