Przełączniki ExtremeSwitching X450-G2

Producent:

Extreme Networks

Opis:

ExtremeSwitching X450-G2 firmy Extreme Networks to skalowalne przełączniki brzegowe z modułowym systemem operacyjnym ExtremeXOS.

Seria ExtremeSwitching X450-G2 jest oparta na Extreme Networks ExtremeXOS, wysoce odpornym systemie operacyjnym, który zapewnia stały czas pracy, możliwość zarządzania i wydajność operacyjną. Każdy przełącznik oferuje tę samą wysokowydajną, nie blokującą technologię sprzętową, Switche X450-G2 zapewniają wysokowydajny routing i przełączanie, elastyczne układanie w stosy, obsługę PoE+ i kompleksowe zabezpieczenia, jednocześnie rozszerzając korzyści z ExtremeXOS na obrzeża kampusu.

Łatwe w użyciu, a jednocześnie wydajne opcje zarządzania w serii X450-G2 obejmują ExtremeCloudTM IQ i Extreme Management Center do nadzoru i konfiguracji w chmurze lub w siedzibie firmy. X450-G2 obsługuje również zasady oparte na rolach i Fabric Attach dla bezpiecznego, zautomatyzowanego dostępu do określonych zasobów sieciowych i aplikacji.

X450-G2 obsługuje zaawansowane i inteligentne przełączanie warstwy 2, a także routing warstwy 3 IPv4/ IPv6. Zapewniają również funkcje polityki opartej na rolach, dwukierunkowe listy kontroli dostępu oraz granularne ograniczanie przepustowości na wejściu i wyjściu. W sumie umożliwia to precyzyjną kontrolę nad ruchem, jak również bezpieczny dostęp do usług i zasobów sieciowych.

Więcej informacji znajduje się w karcie produktu dostępnej poniżej.

Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts