System Rejestracji Czasu Pracy

Producent:

BioSys

Opis:

System Rejestracji Czasu Pracy BioSys (Etatomierz) to rozwiązanie wspierające zarządzanie kadrami dla małego i średniego biznesu oraz dużych firm. Za jego pomocą rozliczysz czas pracy nawet w najbardziej skomplikowanym trybie rozliczania. 

System budowany jest w oparciu o rejestratory na karty zbliżeniowe, biometryczne, wielozadaniowe lub z wykorzystaniem fotoidentyfikacji. 

Myślą przewodnią podczas tworzenia oprogramowania RCP była prostota jego działania oraz dostępność dla każdego, nawet mało doświadczonego użytkownika. Wprowadzenie uproszczonej formy poruszania się po systemie pozwala na jego pełne opanowanie już po kilku godzinach pracy. Zaledwie po jednym dniu użytkowania możemy cieszyć się funkcjonalnością systemu RCP, w pełni monitorując czas pracy podległego personelu.

Etatomierz jest aplikacją, która opracuje raporty według założeń użytownika. Pozwala zaplanować pracę pracowników korzystając z innowacyjnych narzędzi do kreowania grafików, a aplikacja poinformuje w sytuacji gdy zostanie on błędnie rozpisany. 

System Rejestracji Czasu Pracy (system RCP) wspiera w najważniejszych obszarach zarządzania kadrą, bowiem rozlicza czas pracy zgodnie z formułą obowiązaującą w danej firmie, a moduły dodatkowe uczynią rozwiązanie idealnie dopasowanym do stylu pracy użytkownika.

System Rejestracji Czasu Pracy Etatomierz może zyskać nowe funkcjonalności dzięki rozszerzeniu aplikacji o moduły dodatkowe, które można wdrożyć od razu lub rozbudować za jakiś czas (nie ma limitu na liczbę modułów rozbudowujących aplikację): 
- Moduł FOTO,
- Moduł WEB-Pracownik,
- Moduł Grafik Cykliczny,
- Moduł Notyfikacji,
- Moduł Limitacji Nieobecności,
- Moduł Wypożyczenia,
- Moduł Integrator,
- Moduł integracji z systemem KD,
- Moduł Dzień Wolny za Święto.

System pozwala na automatyzację rozliczania czasu pracy. Dobrą opcją dla Kierowników i osób nadzorujących pracę innych, będzie raport informujący o spóźnieniach i wcześniejszych wyjściach. System daje firmie wachlarz korzyści w zamian za minimalne zaangażowanie ze stron użytkownika - Operatora Systemu. Korzyści z wdrożenia systemu RCP to min. stały i szybki dostęp do bieżących oraz archiwalnych danych, likwidacja papierowych list obecności, plany pracy dostępne od ręki oraz rejestrowanie obecności w pracy zajmujące tylko kilka sekund.

System Etatomierz oferuje:

  • wersja easy - w jej ramach rozliczysz czas pracy, stworzysz raporty według własnych założeń oraz zaplanujesz pracę korzystając z innowacyjnych narzędzi do kreowania grafików;
  • wersja pro - zaawansowana wersja systemu, która dostosowanie systemu do potrzeb użytkownika;
  • wersja master - kluczowe funkcjonalności systemu są unikalne i dostępne jedynie w ramach  tej najwyższej wersji systemu.

Więcej informacji znajduje się w broszurach dostępnych poniżej:

Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts