Monitor Elo 1715L 17"

Producent:

Elo

Opis:

Elo 1715L to 17-calowy monitor z ekranem dotykow, który zapewnia profesjonalną niezawodność dotykową w przystępnej cenie. Zajmujący niewiele miejsca ekran dotykowy zawiera stabilną podstawę, boczne elementy sterujące i blokadę do użytku publicznego. Niezależnie od tego, czy jest używany jako jednostka biurkowa, czy naścienna, 1715L oferuje elastyczność montażu i trzy opcje technologii dotykowej. 

1715L oferuje opcjonalny trzyścieżkowy czytnik pasków magnetycznych (MSR), programowalny na HID lub emulację klawiatury (tylko USB), który jest łatwy do zainstalowania przez użytkownika, zapewniając eleganckie, zintegrowane rozwiązanie i eliminując potrzebę stosowania zewnętrznych wsporników lub załączników. 

17-calowy monitor z ekranem dotykowym jest wyposażony w pięcioprzewodową rezystancję AccuTouch® i powierzchniową falę akustyczną IntelliTouch® (SAW) z antyodblaskowym wyświetlaczem i podwójnym / szeregowym złączem USB, gotowym do użytku w każdym sklepie lub w branży hotelarskiej.  

Elo 1715L oferuje wiele opcji montażu, aby zapewnić elastyczność instalacji, w tym: montaż na ścianie i słupie za pomocą standardowych schematów montażu VESA, a także zakwaterowanie na stole przy użyciu stojaka na biurko. 

W serii oferowane są różne wersje: z technologią IntelliTouch (Ameryki, Europa, Bliski Wschód, Afryka ) - E719160 lub technologią AccuTouch (Ameryka, Europa, Bliski Wschód, Afryka) - E603162.

Więcej informacji znajduje się w broszurze dostępnej poniżej.

Dane techniczne

Ekran
dotykowy, 17"
Rozdzielczość
1280 x 1024
Jasność
LCD panel: 250 nitów
Obsługa kolorów
16,7 milionów
Wymiary
391mm x 366mm x 203mm
Waga
6.9 kg
Temperatura pracy
od 0°C do 40°C
Copyright © 2021 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts