Monitor Elo 1915L 19"

Producent:

Elo

Opis:

Elo 1915L to 19-calowy monitor dotykowy, który został zbudowany tak, aby wytrzymać rygory ciągłego użytku publicznego dzięki wytrzymałej konstrukcji przystosowanej do obsługi dotykowej. Jego stylowy, smukły i nowoczesny wygląd w połączeniu z zestawem funkcji ukierunkowanym na sprzedaż detaliczną stanowi atrakcyjne rozwiązanie dla potrzeb komercyjnych monitorów z ekranem dotykowym. Model 1915L może być używany w wielu różnych środowiskach dzięki możliwości rejestrowania danych wejściowych palcem, dłonią w rękawiczce lub miękkim rysikiem z szybką i dokładną reakcją. Monitor dotykowy jest dostępny z wiodącymi w branży technologiami dotykowymi Elo i wieloma opcjami montażu, aby obsługiwać większość zastosowań. 

Biurkowy monitor dotykowy LCD 1915L jest dostępny z wyborem pięcioprzewodowego rezystancyjnego, rezystancyjnego lub powierzchniowego fal akustycznych (SAW) firmy Elo AccuTouch® jednoprzewodowego dotyku lub IntelliTouch®, oba z podwójnym interfejsem szeregowym / dotykowym USB. 

Elastyczny montaż Elo 1915L oferuje wiele opcji montażu, aby zapewnić elastyczność instalacji, w tym: montaż na ścianie i słupie za pomocą standardowych schematów montażu VESA, a także zakwaterowanie na stole przy użyciu stojaka na biurko. Zakryte otwory przelotowe w podstawie ekranu dotykowego zapewniają bezpieczeństwo na stole.

Monitor z ekranem dotykowym 1915L zapewnia jakość i niezawodność, z której słynie Elo, i jest objęty naszą trzyletnią standardową gwarancją. Wszystkie nasze produkty przechodzą rygorystyczne testy niezawodności (ponad 20 testów), aby zapewnić 50 000 MTBF. 

W serii oferowane są wersje: z technologią IntelliTouch - E266835 i technologią AccuTouch - E607608

Więcej informacji znajduje się w broszurze dostępnej poniżej.

Dane techniczne

Ekran
dotykowy, 19"
Rozdzielczość
1280 x 1024
Jasność
LCD panel: 250 nitów
Wymiary
429 mm x 379 mm x 207 mm
Waga
7.9 kg
Temperatura pracy
od 0°C do 40°C
Obsługa kolorów
16,7 milionów kolorów
Copyright © 2021 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts