Punkty dostępowe Extreme Networks AP460i/e

Producent:

Extreme Networks

Opis:

Extreme Networks AP460i/e to zewnętrzne punkty dostępowe z trzema modułami radiowymi z opcją anteny wbudowanej (AP460i) lub zewnętrznej (AP460e).

Zaprojektowane zostały do pracy w trudnych warunkach. Nie straszne mu huragany czy bardzo niskie temperatury. Posiadają klasę szczelności IP67.

Wbudowane moduły BLE i GPS pozwalają na obsługę zaawansowanych narzędzi do śledzenia lokalizacji zasobów organizacji.

AP460i/e zapewniają wysoką wydajność technologii 802.11ax, w tym zagregowaną przepustowość do 4,8 GB/sek zarówno w paśmie 5 GHz, jak i 2,4 GHz.

Powstały z myślą o środowiskach o dużej gęstości użytkowników. Zapewnia najwyższy poziom usług bez ograniczeń związanych z monitorowaniem bezpieczeństwa Klientów. W przeciwieństwie do innych punktów dostępu, które skanują tylko co jakiś czas, dedykowany, dwuzakresowy sensow skanuje na bieżąco w poszukiwaniu nieautoryzowanych urządzeń, eliminując w ten sposób ryzyko podatności lub ataków.

Punkty dostępowe AP460i/e łączą w sobie wydajność technologii 802.11ax Wi-Fi 6, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa oraz zarządzanie z wykorzystaniem uczenia maszynowego (ML) i sztucznej inteligencji (AI). Dzięki temu powstało rozwiązanie klasy korporacyjnej, które może być z powodzeniem stosowane do budowy bardzo szybkich i bezpiecznych sieci Wi-Fi nawet w najtrudniejszych warunkach.

Więcej informacji znajduje się w broszurze dostępnej poniżej.

Dane techniczne

Wymiary
260mm x 192mm x 65mm
Waga
AP460i: 1.7 kg, AP460e:1.8 kg
Temperatura pracy
od -40 do 60 °C
Wilgotność
0% do 95% (bez kondensacji)
Klasa szczelności
IP67
Copyright © 2021 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts