Punkt dostępu Extreme Networks AP30

Producent:

Extreme Networks

Opis:

Extreme Networks AP30 to zarządzany w chmurze punkt dostępu Wi-Fi 5 o konstrukcji wtykowej, który można szybko podłączyć do dowolnego gniazdka elektrycznego i połączyć się za pośrednictwem sieci mesh lub istniejących punktów Ethernet.

Zapewnia dostęp, monitorowanie i analizę w przedsiębiorstwie w kompaktowej obudowie. Dzięki prostej i intuicyjnej konstrukcji oraz bezproblemowej instalacji i zautomatyzowanej konfiguracji over-the-air, AP30 jest idealnym wyborem dla wielu dynamicznych zastosowań, w tym zapewnienia natychmiastowego dostępu do sieci, załatania dziur RF, zapewnienia bezpieczeństwa i analityki oraz zdalnego dostępu VPN.

AP30 jest wyposażony w technologię 802.11ac Wi-Fi i Bluetooth Low Energy (BLE) dla usług łączności i monitorowania. Dzięki wielu trybom pracy, AP30 może być używany do rozszerzania łączności Wi-Fi poprzez istniejącą infrastrukturę Wi-Fi, mostkowania urządzeń IoT lub skanowania środowiska RF dla aplikacji biznesowych i bezpieczeństwa.

Więcej informacji znajduje się w karcie produktu dostępnej poniżej.

Dane techniczne

Wymiary
72 x 72 x 67.8mm
Waga
0.23kg
Typ anten
2x zintegrowane jednopasmowe anteny dookólne 2,4-2,5 GHz, 2x zintegrowane jednopasmowe anteny dookólne 5,1-5,8 GHz, 1 x wewnętrzna antena BLE
Temperatura pracy
0 do 35 °C
Wilgotność
95% RH (bez kondensacji)
Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts