Urządzenia Apple z bardzo szerokim wyborem akcesoriów

Nie wszyscy jeszcze mogą wiedzieć, że od jakiegoś czasu w ofercie naszej firmy dostępne są urządzenia firmy Apple w atrakcyjnych cenach

Wiele osób kojarzy markę ze sprzętem niezawodnym, aczkolwiek delikatnym i nienadającym się do trudnych warunków pracy. Nic bardziej mylnego!

W połączeniu z odpowiednimi akcesoriami jesteśmy w stanie stworzyć wytrzymałe urządzenia klasy semi-rugged i sprawić, że produkty konsumenckie dorównują urządzeniom profesjonalnym.

Dzięki dostępnej szerokiej gamie akcesoriów otrzymujemy kompletne kompatybilne rozwiązania, które umożliwiają jak najbardziej ergonomiczną i wygodną pracę na tabletach iPad i telefonach iPhone - wszędzie gdzie jest to potrzebne.

Oferujemy różnego typu uchwyty, stacje dokujące, adaptery, etui, przełączniki, paski na ramię, ładowarki, podstawki, zestawy montażowe, uchwyty na dłoń, stacje mobilne, klawiatury i wiele innych. 

Proponowane przez nas produkty pochodzą od wiodących producentów rozwiązań montażowych: RAM Mounts, Havis i Brodit.

Ze względu na wyjątkowo szeroką gamę akcesoriów i niemal nieskończone możliwe kombinacje montażowe, zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi specjalistami. Jesteśmy pewni, że znajdziemy odpowiednie rozwiązania dopasowane idealnie do potrzeb Państwa firmy.

Więcej informacji o tabletach Apple iPad >>TUTAJ

Więcej informacji o akcesoriach do urządzeń Apple  >>TUTAJ


* Powyżej zostały przedstawione przykładowe akcesoria do urządzeń Apple z naszej oferty

Copyright © 2022 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts