Punkty dostępowe Cisco Aironet z serii 2800

Producent:

Cisco

Opis:

Punkty dostępowe Cisco Aironet z serii 2800 cechuje obsługa Wave 2 w sieciach o znaczeniu krytycznym. Obsługują 500 lub powyżej użytkowników.

Seria ta wypełniona jest elastyczną technologią. Daje Twojej sieci bezprzewodowej możliwość spełniania ciągle zmieniających się celów biznesowych. Te najlepsze w swojej klasie punkty dostępowe obsługują najnowocześniejszy standard 802.11ac Wave 2. Otwierają drogę do innowacji, które pomogą Ci sprostać dzisiejszym potrzebom i przyszłym celom.

Seria 2800 jest zgodna ze standardem 802.11ac Wave 2 i obsługuje technologię MIMO dla wielu użytkowników (MU-MIMO). Wiele strumieni danych może podróżować z punktu dostępowego do urządzeń obsługujących Wave 2. Urządzenia łączą się jednocześnie i szybko uzyskują informacje.

Sieci stają się coraz bardziej złożone. Łącząc 2800 z architekturą sieci cyfrowej Cisco (Cisco DNA), możesz przekształcić swoją sieć, aby Twoja organizacja mogła działać szybciej, wydajniej i bezpieczniej.

Seria 2800 obsługuje wdrożenia zarówno oparte na kontrolerach, jak i bezkontrolerowe Cisco Mobility Express, zapewniając wydajność klasy korporacyjnej w małych, średnich i dużych sieciach. 

Pozwala uzyskać bezproblemowy roaming, szybką ścieżkę dla aplikacji biznesowych i szybsze rozwiązywanie problemów, gdy Twoje urządzenia mobilne Apple sparują się z technologią Cisco.

W serii Cisco Aironet 2800 znajdują się:

  • Aironet 2800i AP
  • Aironet 2800e AP

Więcej informacji znajduje się w karcie produktów dostępnej poniżej.

Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts