Cisco Secure Web Appliance (WSA)

Producent:

Cisco

Opis:

Aby zapewnić bezpieczeństwo, sieć wymaga ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, widoczności i kontroli aplikacji, kontroli zasad dopuszczalnego użytkowania, wnikliwego raportowania i bezpiecznej mobilności. Firma Cisco oferuje taką ochronę, a wszystko to na jednej platformie: Cisco Secure Web Appliance (dawniej Secure Web Appliance (WSA)).

Firma Cisco zapewnia bezpieczeństwo dla wszystkich warstw infrastruktury sieciowej, zapewniając silną ochronę, pełną kontrolę i wartość inwestycyjną, której potrzebują firmy. Oferuje również szeroki zestaw opcji wdrażania urządzeń Secure Web Appliance oraz wiodącą na rynku globalną inteligencję zagrożeń. Cisco Secure Web Appliance upraszcza bezpieczeństwo dzięki wysokowydajnemu, dedykowanemu urządzeniu, a Secure Web Appliance Virtual Appliance (WSAV) umożliwia firmom szybkie i łatwe wdrożenie Secure Web Appliance w dowolnym miejscu i czasie.

Secure Web Appliance jest jedną z pierwszych bezpiecznych bram internetowych, która łączy w sobie wiodące zabezpieczenia, aby pomóc organizacjom sprostać rosnącym wyzwaniom związanym z zabezpieczeniem i kontrolą ruchu internetowego. Umożliwia prostsze, szybsze wdrożenie z mniejszymi wymaganiami konserwacyjnymi, zmniejszonymi opóźnieniami i niższymi kosztami operacyjnymi. Technologia "ustaw i zapomnij" zwalnia personel po uruchomieniu wstępnych automatycznych ustawień polityki, a automatyczne aktualizacje zabezpieczeń są przesyłane do urządzeń sieciowych co 3 do 5 minut. Elastyczne opcje wdrażania i integracja z istniejącą infrastrukturą bezpieczeństwa pomagają spełnić szybko zmieniające się wymagania w zakresie bezpieczeństwa.

Cisco Secure Web jest dedykowanym i wysoce wydajnym rozwiązaniem web proxy dla zabezpieczenia ruchu web w organizacji. Blokuju niebezpiecznie sklasyfikowane strony nie tylko z wykorzystaniem systemu reputacji ale również ich dynamicznej analizy. Dostępne jest w postaci dedykowanego fizycznego serwera jak również pod wirtualizację.

Więcej informacji znajduje się w broszurze dostępnej poniżej.

Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts