PowerScan 9600 - nowe ergonomiczne skanery przemysłowe Datalogic

Przedstawiamy nowość w portfolio czytników kodów kreskowych firmy Datalogic - PowerScan 9600. To seria super-wytrzymałych, ergonomicznych przemysłowych skanerów ręcznych 1D/2D.

Wprowadzone zostały modele przewodowe (PD9600) i bezprzewodowe (PM9600). Te drugie dostępne są opcjonalnie z 4- lub 16- klawiszową klawiaturą i 1,8- calowym wyświetlaczem OLED.

Kluczowe cechy, które wyróżniają te urządzenia:

  • klasa szczelności IP65 i IP67,
  • ładowanie indukcyjne,
  • wytrzymałość spustu skanowania na 10 milionów wyzwoleń,
  • odporność na upadki z wysokości 2,5 m,
  • bazowanie na komunikacji wąskopasmowej STAR RADIO 2.0,
  • modularna konstrukcja z wymiennymi interfejsami komunikacyjnymi.

Datalogic zapewnia technologię znacznie obniżającą koszty posiadania produktu - bezprzewodowe ładowanie oraz inteligentne zarządzanie baterią. Bezstykowy system ładowania w stacji dokującej skanera bezprzewodowego eliminuje awarie spowodowane uszkodzeniem urządzenia lub zanieczyszczeniem kontaktów. 

Transmisja danych opiera się o wymienne moduły komunikacyjne, które już dziś zapewniają obsługę wszystkich głównych protokołów stosowanych przemyśle i retailu. Interfejsy przemysłowe zmniejszają ryzyko zaników komunikacji, co również przekłada się na oszczędności.

STAR RADIO 2.0 pozwala na spięcie do 16 skanerów z jedną bazą, 2-kierunkową transmisję danych, a także swobodne poruszanie się po dużych halach produkcyjnych lub magazynach z absolutnie niezawodną komunikacją.


Więcej informacji o Powerscan 9600 >>TUTAJ

Film o zaletach tych skanerów na naszym kanale Youtube >>TUTAJ

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat Powerscan 9600 lub innych dostępnych w naszej ofercie skanerów, zapraszamy do kontaktu! Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania.

Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts