Oprogramowanie Datalogic na urządzenia mobilne

Producent:

Datalogic

Opis:

Datalogic proponuje szeroką gamę oprogramowania i narzędzi dla programistów i integratorów systemów, aby uprościć i zintegrować obsługę komputerów mobilnych Datalogic. Poniżej opisujemy najważniejsze z nich:

1. Datalogic Shield 

Część pakietu Datalogic Mobility Suite. Usługa programistyczna, która zapewnia wsparcie dla bezpieczeństwa oprogramowania i zarządzania cyklem życia komputerów mobilnych Datalogic z systemem Android. Obejmuje regularne aktualizacje oprogramowania, które zawiera kwartalne aktualizacje zabezpieczeń, a także optymalizację samego urządzenia. Dzięki Datalogic Shield urządzenie będzie mogło zostać zaktualizowane do nowych głównych wersji Androida.

Wspiera urządzenia:

• Joya Touch A6
• Memor 1
• Memor 10
• Memor 20
• Skorpio X5

Subskrypcje Datalogic Shield są dostępne w ramach pakietów: Kontrakt Serwisowy EASEOFCARE (EoC) lub samodzielnie jako odbrębne oprogramowanie.

2. Datalogic Shopevolution 7

Wielokanałowe oprogramowanie pośredniczące middleware do zakupów samoobsługowych, aplikacji sklepowych i eliminowania kolejek.

Shopevolution 7 jest gotowy do pracy w chmurze, zapewniając detalistom następujące główne korzyści:

  • W sklepie nie jest potrzebny serwer Shopevolution, co obniża koszty sprzedawców sprzętu, oprogramowania i usług serwisowych.
  • Jedna instancja Shopevolution 7 Cloud Multi-Store może zarządzać wieloma sklepami; każdy sklep może mieć własny cennik produktów, bazę klientów, zasady promocji, strefę czasową itp.

Obsługuje całą rodzinę urządzeń Joya do użytku w aplikacjach detalicznych, a także smartfonach, zapewniając klientom wielokanałowe i bezproblemowe zakupy, wykorzystując ten sam GUI (graficzny interfejs użytkownika) na różne urządzenia.

Zapewnia ulepszone funkcje konsumenckie: bezproblemowe zakupy i ulepszone funkcje konsumenckie, takie jak lista zakupów, zakupy społecznościowe, eKupony, informacje o produktach i ankiety konsumenckie.

3. Datalogic Shopevolution Software Development Kit (SDK)

Rozwiązanie Datalogic do samodzielnego robienia zakupów, które umożliwia partnerom personalizację własnych potrzeb biznesowych i spełnianie wymagań sprzedawców detalicznych. Elastyczność tego oprogramowania zapewnia partnerom zachętę do przedstawiania nowych propozycji sprzedawcom detalicznym oraz możliwość penetracji ich projektów biznesowych na znacznie głębszym poziomie.

Jest od razu gotowy do użycia i obejmuje szeroki zakres narzędzi programistycznych i dokumentacji (wskazówki, podpowiedzi i próbki kodu) oraz wsparcie ekspertów. Pakiet zawiera wstępnie zdefiniowany zestaw cech i funkcji, takich jak Self-Shopping, Zapasy, Pomijanie kolejek i inne funkcje w sklepie.

Zapewnia możliwość łatwej integracji z systemami POS i samopłatności oraz dostosowywania GUI dla ekranów Joya™, modułu wejściowego, interfejsu promocji, listy zakupów, pakietu back-office i funkcji wsparcia zakupów.

Sprzedawcy detaliczni mogą odnieść znaczne korzyści dzięki aplikacjom zawartym w pakiecie Shopevolution SDK, tworząc lepsze relacje z partnerami biznesowymi i szybciej reagować na żądania „nowych funkcji”. Dodatkowo zwiększa się zróżnicowanie z konkurencją pod względem niestandardowych funkcji, dostosowanych doświadczeń zakupowych i markowych promocji.

Shopevolution SDK jest częścią programu Store Automation „Certified Partner Program” i jest dostępny dla certyfikowanych partnerów Store Automation po odbyciu szkolenia w siedzibie Datalogic we Włoszech.

4. Datalogic Queue Busting

Klienci stają się sfrustrowani czekaniem w kolejkach do kasy, zwłaszcza gdy mają tylko niewielką ilość produktów do zakupu. Dzięki aplikacji Queue Busting (Pomijanie kolejek) pracownicy sklepów skanują swoje produkty, gdy klienci czekają w kolejce, zapewniając lepszą obsługę klienta i interakcję w okresach szczytu. Klienci z zadowoleniem przyjmują szybszy proces realizacji transakcji, ponieważ zwiększa się ich ogólna satysfakcja.

Jak to działa? Urządzenie Joya podłączone do przenośnej drukarki skanuje kody kreskowe na produktach w koszyku Klienta podczas oczekiwania w kolejce. Po zakończeniu przenośna drukarka generuje bilet, który zawiera kod kreskowy 2D zawierający wszystkie informacje o zeskanowanych przedmiotach oraz kod kreskowy 1D dla każdego z „nieznanych elementów kodu kreskowego”. Przy kasie kasjer skanuje kod kreskowy 2D, a następnie zarządza nieznanymi przedmiotami, wykorzystując dowolne kody kreskowe 1D. Transakcję można następnie zakończyć, drukując w systemie POS końcowy paragon dla klienta.

Jest to świetne rozwiązanie ze względu na rosnące koszty związane z obsługą wielu pasów kasowych. Pozwala lepiej sobie radzić w godzinach szczytu zakupowego w sklepie.


Więcej informacji znajduje się w broszurach dostępnych poniżej:

Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts