Tablet Datalogic TaskBook

Producent:

Datalogic

Opis:

TaskBook firmy Datalogic to wytrzymały tablet zaprojektowany specjalnie do zastosowań przemysłowych. Dzięki unikalnej koncepcji obsługi „jedną ręką”, wprowadza nowy i unikalny sposób obsługi w magazynach i fabrykach za pomocą tabletu.

Dzięki opcjonalnemu uchwytowi ze zintegrowanym czytnikiem kodów w wersji Standard lub Auto Range 2D, a także dzięki możliwości wymiany akumulatora podczas pracy, zapewnia maksymalną wydajność przy jednoczesnej obsłudze jedną ręką, także podczas odczytu kodów. Z TaskBooka można korzystać przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Urządzenie przystosowane jest do montażu w stacji dokującej zamontowanej w pojeździe. To idealne rozwiązanie do mniejszych wózków widłowych lub do wózków nie posiadających zasilania.

Tablety TaskBook dostępne są w wersjach z ekranem 7 i 10 cali. Niezależnie od wielkości ekranu można urządzenie zamontować na przedramieniu, co pozostawia drugą rękę użytkownika wolną do pracy, przenoszenia produktów lub materiałów. Akcesoria takie jak uchwyt skanera i stacje dokujące oraz ładowarki pasują do urządzeń w obu rozmiarach.

Wyposażony jest w system operacyjny Windows 10 IoT Enterprise, posiada także certyfikat zgodności z narzędziami do konfiguracji urządzeń, w tym z systemami do zarządzania urządzeniami mobilnymi (MDM) od dostawców zewnętrznych.

Dane techniczne

System operacyjny
Windows® 10 IoT Enterprise 64-bit
Procesor
Intel 1,46 GHz Dual-Core
Wyświetlacz
7” WSVGA 1024 x 600, 420 cd/m² lub 10” WXGA 1280 x 800, 350 cd/m²
Aparat
tylny 5 MP
Wytrzymałość
wielokrotne upadki z wysokości 1,2 m na beton oraz setki niewielkich upadków
Temperatura pracy
od -20 do 50ºC
Pamięć
RAM 4 GB, CFast 32 GB (opcjonalnie 64/128 GB)
Bluetooth
4.0
Klasa szczelności
IP65
Łączność bezprzewodowa
802.11 a/b/g/n/ac/r (2,4 GHz i 5 GHz)
Copyright © 2021 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts