Rozwiazania Privileged Access Management (PAM) Delinea

Producent:

Delinea

Opis:

Delinea została uznana przez Gartnera za lidera w 2022 Gartner Magic Quadrantw zakresie rozwiązań Privileged Access Management (PAM).

Rozwiązania PAM, czyli Privileged Access Management pozwalają na zarządzanie dostępem uprzywilejowanym.

PAM chroni dane logowania do kont uprzywilejowanych, których kradzież jest głównym zagrożeniem w każdej organizacji. Użytkownik może zabezpieczać, kontrolować, zarządzać i monitorować krytyczne zasoby w swojej organizacji.

Ale to nie tylko sejf haseł! PAM pozwala na współdzielenie zasobów, ale dba o to, żeby użytkownik miał dostęp i mógł wykonywać swoją pracę przy zachowaniu transparentności hasła.Dostępy są kontrolowane, a działanie jest nagrywane, dzięki czemu robiony jest audyt.

W ramach rozwiązań PAM firmy Delinea dostępnych jest kilka modułów,ale szczególnej uwadze polecamy Secret Server i Server Suite.

Delinea Secret Server to rozwiązanie do zarządzania dostępem uprzywilejowanym (PAM) klasy korporacyjnej. Jest dedykowane firmom, które mają 2-3 administratorów i rozbudowaną infrastrukturę pod sobą. Secret Server pozwala zarządzać wieloma bazami danych, aplikacjami, urządzeniami sieciowymi i narzędziami bezpieczeństwa, nawet w rozproszonych środowiskach na dużą skalę. Rozwiązanie dostępne zarówno lokalnie, jak i w chmurze.

Delinea Server Suite to z kolei komponent do instalacji na serwerze, który pozwala na centralizację konta użytkownika i zarządzanie z poziomu serwera.

Server Suite zabezpiecza i zapewnia kompleksową kontrolę dostępu do infrastruktury lokalnej, zarządzanej centralnie z Active Directory. Służy do odwzorowania wszystkich innych systemów do Windowsa. Łatwo konsoliduje złożone i różne tożsamości dla systemów Linux i Unix w Microsoft Active Directory.

Więcej informacji znaduje się w broszurach dostępnych poniżej.

Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts