Device Tracker - innowacyjne śledzenie i lokalizowanie urządzeń

Zebra Mobility DNA to pakiet narzędzi zwiększających funkcjonalność urządzeń mobilnych firmy Zebra. Jednym z rozwiązań jest aplikacja Device Tracker, służąca do lokalizacji oraz namierzania urządzeń zgubionych i rozładowanych.

To pełnowymiarowe, kompleksowe oprogramowanie, dzięki któremu można łatwo śledzić i lokalizować wszystkie zagubione i odłożone w niewłaściwe miejsca urządzenia marki Zebra z systemem Android. 

Wszystko jest scentralizowane — użytkownicy, którzy w Device Tracker mają uprawnienia administratorów, widzą wszystkie urządzenia we wszystkich lokalizacjach i mogą nadawać określonym osobom uprawnienia menedżerów, dzięki którym będą oni mogli monitorować urządzenia i zarządzać nimi
w poszczególnych lokalizacjach. Z wszystkich danych i funkcji dostępnych w aplikacji Device Tracker można korzystać na komputerze stacjonarnym lub mobilnym — dzięki czemu informacje niezbędne do tego, aby natychmiastowo zidentyfikować i zlokalizować zagubione urządzenia, są zawsze dostępne dla administratorów i użytkowników.

▶ Film o działaniu aplikacji na naszym kanale YouTube >>TUTAJ


MATERIAŁY DO POBRANIA:

Copyright © 2022 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts