Skaner Honeywell Eclipse 5145

Producent:

Honeywell

Opis:

Honeywell Eclipse 5145 to jednowierszowy, ręczny skaner laserowy o kompaktowej obudowie, który idealnie nadaje się do zastosowań w handlu detalicznym. To ekonomiczna laserowa alternatywa dla skanerów CCD. 

Wyposażony w opatentowaną przez Honeywell technologię CodeGate skaner Eclipse 5145 umożliwia łatwe namierzenie żądanego kodu kreskowego i pełną transmisję danych za naciśnięciem jednego przycisku.

Urządzenie Eclipse 5145 wyposażone zostało w najnowocześniejszą technologię skanowania firmy Honeywell. To daje mu większy zasięg pracy i szersze pole skanowania niż typowy CCD. Szerokość linii skanowania rośnie w miarę oddalania się skanera od zamierzonego kodu kreskowego, co upraszcza celowanie.

Przepływ pracy suprawnia także CodeSense - unikalna funkcja używana przez skaner Eclipse w przypadku braku wykrywania obiektów w podczerwieni. CodeSense zapewnia pulsującą linię laserową do wykrywania kodów kreskowych. Gdy skaner wykryje kod kreskowy, linia lasera przełącza się z trybu uśpienia do stanu stałego, dzięki czemu można od razu rozpocząć skanowanie.

Wykorzystuje te same kable i zasilacze wymieniane przez użytkownika, co skanery z serii Voyager i Orbit. 

Więcej informacji znajduje się w karcie produktu dostępnej poniżej.

Dane techniczne

Wymiary
169 x 63 x 51 mm
Waga
100 g
Dostępne interfejsy
USB, RS232, Keyboard Wedge, IBM 468xx (RS485)
Temperatura pracy
0°C do 40°C
Wilgotność
5% - 95% bez kondensacji
Wytrzymałość
upadki z wysokości 1.5m
Szybkość skanowania
72 linie skanujące na sekundę
Copyright © 2024 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts