Skaner Newland FM431 Barracuda Pro

Producent:

Newland

Opis:

Newland FM431 Barracuda Pro jest  uzupełnieniem serii FM430 i dodaje więcej szybkości, dokładności i cech konstrukcyjnych, które z powodzeniem pozwalają mu na skanowanie kodów 1D i 2D, nawet w jasnym świetle słonecznym.

Dzięki tolerancji ruchu 2m/s, FM431 Barracuda Pro zapewnia niezrównaną wydajność i odkrywa wiele możliwości w aplikacjach, gdzie szybkość skanowania jest kluczowa. Jest wszechstronnym skanerem montowanym na stałe, idealnym do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych - ma zaawansowaną kontrolę ekspozycji, aby dostosować się do natężenia światła, w tym jasnych odbić na kodach kreskowych, a także posiada stopień ochrony IP54 i zakres temperatur roboczych od -20 do +60 stopni.

FM431 Barracuda Pro zawiera opcje celowania laserowego i LED w tym samym urządzeniu. W zastosowaniach skierowanych do klientów celowanie diodami LED chroni klientów przed szkodliwymi laserami. Jednocześnie silnik laserowy wskazuje dokładną pozycję skanera w celu prezentacji kodów pod lub do wykorzystania w niektórych zautomatyzowanych aplikacjach.

Czytnik ten ma wyższą prędkość komunikacji wysyłania i odbierania, dzięki czemu jeszcze lepiej reaguje na wymagania rozwiązania hosta.

Dzięki punktom montażowym w podstawie skanera, jest łatwy do zamocowania i instalacji. Wymiary są identyczne jak w przypadku skanera z serii FM430, dzięki czemu można go wpiąć w istniejące konstrukcje na wypadek konieczności modernizacji, aby wykorzystać wszystko, co FM431 Barracuda Pro ma do zaoferowania.

Więcej informacji znajduje się w karcie produktu dostępnej poniżej.

Dane techniczne

Czujnik obrazu
1280 x 800 CMOS
Kąt skanowania
Obrót: 360°, Nachylenie: ±55°, Pochylenie: ±55°
Wymiary
41,5 × 49,5 × 24,7 mm
Waga
56g
Dostępne interfejsy
RS-232, USB
Temperatura pracy
-20°C do 60°C
Wytrzymałość
upadki z wysokości 1,5m
Klasa szczelności
IP54
Copyright © 2024 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts