Wbudowany moduł czytników Honeywell IM11

Producent:

Intermec

Producent:

Honeywell

Opis:

Moduł czytnika Honeywell IM11 został zaprojektowany z myślą o zastosowaniach rynkowych, które wymagają wysokiej wydajności przy niskich kosztach. 

W rzeczywistości jest to jeden z najmniejszych i najbardziej opłacalnych dostępnych modułów czytników UHF o wysokiej wydajności – idealny do komputerów przenośnych i tabletów, czytników stacjonarnych, skanerów ręcznych i sprzętu diagnostycznego. 

Stworzony z myślą o niezbędnych cechach wysoce zintegrowanych produktów końcowych, moduł czytnika IM11 jest rdzeniem wiodących komputerów mobilnych Honeywell z serii 70 RFID. A ponieważ używamy tego modułu w naszych własnych produktach, możesz mieć pewność, że został on zaprojektowany i przetestowany pod kątem spełniania rygorystycznych wymagań stawianych przez wysoce niezawodne, wytrzymałe komputery mobilne.

  • Zapewnia wysoką wydajność w małej obudowie.
  • Obsługuje pełny 1 W mocy wyjściowej, dwa razy więcej niż wiele konkurencyjnych modułów w małych obudowach.
  • W oparciu o najnowszą technologię RF
  • Łączy doskonałą szybkość odczytu z niskim zużyciem energii i pracą przy niskim napięciu, pomagając wydłużyć żywotność baterii urządzeń mobilnych.
  • Obsługuje szeroki zakres częstotliwości — od 860 MHz do 928 MHz — dzięki czemu moduł może być certyfikowany w prawie każdym regionie podlegającym regulacji.

Więcej informacji znajduje się w karcie produktu dostępnej poniżej.

Dane techniczne

Temperatura pracy
-20° do 60° C
Wilgotność
0% - 95%, bez kondensacji
Wytrzymałość
upadki z wysokości 1/8 m
Wymiary
50.95 x 30 x 0.19 mm
Typ anten
2 porty antenowe typu u.FL, monostatyczne, 50 omów
Częstotliwość
860-928 MHz
Copyright © 2024 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts