Otrzymaliśmy najwyższy status partnerstwa w firmie Honeywell

Z firmą Honeywell współpracujemy od wielu lat i jest nam niezmiernie miło, że nasza praca została doceniona najwyższym statusem partnerskim Platinum Performance Partner

Wyróżnienie to jest potwierdzeniem wysokiej jakości świadczonych przez nas usług - sprzedaży i serwisu urządzeń Honeywell.

Najwyższa forma partnerstwa oznacza dla Państwa jeszcze lepsze warunki współpracy i atrakcyjne ceny projektowe.

Przypominamy, że posiadany przez nas tytuł Honeywell Authorized Service Provider upoważnia nas do dokonywania wszelkich napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych oraz przeglądów.

W dobie pandemii Honeywell radzi sobie z ciągłością łańcucha dostaw lepiej od wielu producentów. Szczególnej uwadze polecamy dziś Państwu 3 produkty, których dostępność u nas jest wyjątkowo dobra.

Pierwszym z nich jest zaawansowany ultra-wytrzymały komputer mobilny CK65. Dostępny jest we wszystkich konfiguracjach (w tym modele do pracy w chłodniach oraz z certyfikatem ATEX).

Warte uwagi są również skanery bezprzewodowe Voyager XP 1472g, które zapewniają bardzo dokładne i szybkie skanowanie nawet uszkodzonych i niskiej jakości kodów kreskowych 1D i 2D.

Urządzeniem dostępnym u nas od ręki jest także przemysłowy skaner bezprzewodowy Granit XP 1991iSR, którego cechuje najlepsza w swojej klasie trwałość.

  • Więcej informacji o terminalu Honeywell CK65 >>TUTAJ
  • Więcej informacji o skanerze Voyager XP 1472g >>TUTAJ
  • Więcej informacji o skanerze Granit XP 1991iSR >>TUTAJ

Zapewniamy pomoc w doborze urządzeń oraz profesjonalne wsparcie techniczne i serwisowe - nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania.

 

Copyright © 2022 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts