Skaner Honeywell Vuquest 3320g

Producent:

Honeywell

Opis:

Honeywell Vuquest 3320g to kompaktowy skaner, który oferuje agresywne skanowanie wszystkich kodów kreskowych 1D, PDF i 2D w lekkiej, wytrzymałej i przenośnej obudowie. 

Dzięki niewielkim rozmiarom, ergonomicznemu przyciskowi aktywowanemu kciukiem i wyraźnie widocznym diodom LED, skaner Vuquest 3320g oferuje niezawodne rozwiązanie do skanowania ręcznego lub noszonego (wearable). Czytnik oferuje również uniwersalny montaż i solidną wydajność skanowania w trybie prezentacji, dzięki czemu urządzenie jest idealnym rozwiązaniem skanowania montowanym na stałe, przeznaczonym do użytku w lekkich zastosowaniach przemysłowych i kioskach.

Elegancka konstrukcja skanera doskonale komponuje się też w środowiskach handlowych, zapewniając doskonałą wydajność skanowania wszystkich drukowanych kodów kreskowych oraz cyfrowych kodów kreskowych na dowolnym urządzeniu inteligentnym.

Zaprojektowane z myślą o kliencie, dyskretne podświetlenie zawarte w skanerze Vuquest 3320g redukuje irytujące efekty uboczne powszechnie związane z podświetleniem stosowanym w skanerach opartych na obrazowaniu.

Platforma programistyczna TotalFreedom: 2.0 drugiej generacji rozszerza funkcjonalność skanera, umożliwiając wgrywanie wtyczek dekodujących i formatujących bezpośrednio do skanera Vuquest 3320g, co pozwala przedsiębiorstwom na szybką obsługę zastrzeżonych lub nowo opracowanych symboli.

Możliwość sterowania wyzwalaniem urządzenia zewnętrznego, takiego jak brzęczyk, fotokomórka lub oświetlenie poprzez zewnętrzne wejścia/wyjścia pozwala skanerowi Vuquest 3320g wejść na nowe rynki, które kiedyś były zarezerwowane dla drogich produktów przemysłowych.

Więcej informacji znajduje się w karcie produktu dostępnej poniżej.

Dane techniczne

Wymiary
73 x 51 x 26 mm
Waga
77 g
Temperatura pracy
-20°C do 50°C
Klasa szczelności
IP53
Wytrzymałość
upadki z wysokości 1,5m
Wilgotność
5% do 95% bez kondensacji
Tolerancja na ruch
>270 cm/s
Obsługiwane interfejsy hosta
USB, RS-232 i złącze klawiatury
Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts