Inteligentne szafki marki Zebra

Producent:

Zebra Technologies

Opis:

Inteligentne szafki marki Zebra (Intelligent Cabinets) pozwalają zoptymalizować sposób przechowywania, śledzenia i uzyskiwania dostępu do urządzeń mobilnych oraz zarządzania nimi, tak aby jak najwydajniej wykorzystać potencjał urządzeń oraz pracowników.

Skonstruowane na bazie 15 lat doświadczeń i zatwierdzone przez firmę Zebra szafki, półki, stacje dokujące z blokadą oraz niestandardowe wózki pomagają zapewnić, aby zasoby klienta i stosowane w jego firmie procesy robocze szły w parze z wysoką wydajnością i optymalnym bezpieczeństwem, usprawniając pracę w magazynach, transporcie i logistyce oraz handlu detalicznym.

Aby maksymalnie zwiększyć wykorzystanie i wydajność stosowanych urządzeń, takich jak komputery mobilne, drukarki mobilne, tablety czy skanery, oferta inteligentnych szafek marki Zebra obejmuje elastyczny pakiet kompleksowych rozwiązań do przechowywania urządzeń i automatyzacji oprogramowania, systemów zabezpieczeń i bieżącego wsparcia.

Zebra oferuje także szeroki wachlarz profesjonalnych usług od wstępnej koncepcji, po sprawne wdrożenie, pomyślne przyjęcie przez użytkowników i atrakcyjną cenowo obsługę przez cały cykl eksploatacji rozwiązania z zakresu inteligentnych szafek.

Usprawnij procesy robocze i zwiększ wydajność pracowników, zapewniając im szybki dostęp do urządzeń, dzięki oferowanym przez firmę Zebra, specjalnie skonstruowanym rozwiązaniom do przechowywania urządzeń. Szafki wykorzystujące inteligentną technologię opartą na oprogramowaniu pozwalają zautomatyzować procesy robocze i zminimalizować godziny pracy personelu, zapewniając poprawę produktywności. Funkcja śledzenia urządzeń daje możliwość przypisania urządzeń do użytkowników, co sprawia, że pracownicy mają większe poczucie odpowiedzialności za użytkowane przez siebie urządzenie. Pomaga to zapobiegać naprawom i wymianom urządzeń z powodu ich niewłaściwego użytkowania lub utraty. Konsolidacja zasobów i połączenie ich na potrzeby ładowania baterii, aktualizacji oprogramowania i sprawdzania stanu urządzeń pozwala w długiej perspektywie maksymalnie wykorzystać działanie każdego urządzenia, które będzie gotowe do optymalnej pracy podczas każdej zmiany.

Skorzystaj z potencjału inteligentnych szafek marki Zebra, aby zaprojektować odpowiednie dla swojej firmy rozwiązanie do przechowywania urządzeń i uzyskać przewagę konkurencyjną dzięki najbardziej wydajnemu wykorzystaniu urządzeń i pracy personelu.

Stojaki, szafki, stacje dokujące z blokadą i wózki dostępne są w różnych rozmiarach!

KALKULATOR ZWROTU Z INWESTYCJI W INTELIGENTNE SCHOWKI ZEBRA

Więcej informacji znajduje się w karcie produktu dostępnej poniżej.

Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts