Iskrobezpieczny smartfon Bartec Impact X

Producent:

Bartec

Opis:

Bartec Impact X to iskrobezpieczny smartfon, który  posiada wszystkie funkcje, których można oczekiwać po normalnym smartfonie. Certyfikacja ATEX i IECEx nie ma żadnego wpływu na jakość i użyteczność urządzenia. Jest bardzo trwałym produktem zarówno od strony fizycznej, jak i funkcjonalności. Posiada on konstrukcję przeciwwybuchową i jest odpowiedni do stosowania w strefach zagrożonych wybuchem.              

To urządzenie w którym nacisk położono na żywotność baterii, zwiększoną wytrzymałość, użyteczność, czytelność w świetle słonecznym, możliwość obsługi w rękawicach oraz wydajność aparatu. Co więcej optyka wysokiej klasy, możliwość dostosowania przycisków, matryca światłoczuła wysokiej klasy, system operacyjny Android zapewniają, że urządzenie może być wykorzystywane do dokumentacji, prowadzenia kontroli, obrazowania i wielu innych zadań.

Smartfon Impact X został wyposażony w najnowszy procesor i oprogramowanie dostępne na rynku. Wytrzymała, wodoodporna i lekka obudowa z aluminium, a także certyfikacja ATEX i IECEx dla Strefy 1 czynią go najbardziej uniwersalnym smartfonem jaki kiedykolwiek stworzono.

Pełna specyfikacja producenta do pobrania poniżej:

Dane techniczne

System operacyjny
Android
Pamięć
32 GB
Temperatura pracy
-20°C do 45°C
Aparat
rozdzielczość 8MP, zoom 4x
Wytrzymałość
do 2 J
Odporność na upadki
z wysokości 2m
Klasa szczelności
szczelność na poziomie IP68
Dostępne interfejsy
WLAN 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 4.0, Skype
Wyświetlacz
4,3” Retina (480x800 px), szkło Gorilla Glass 2 mm; dotykowy z możliwością obsługi w rękawicach
Waga
290 g
Wymiary
150 mm x 65 mm x 12 mm
Zasilanie
akumulator 3000 mAh, tryb gotowości do 400 h
Copyright © 2021 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts