Terminal Datalogic Memor 11

Producent:

Datalogic

Opis:

Rodzina Datalogic Memor 11 to wszechstronna seria komputerów przenośnych, która poprawia produktywność biznesową i usprawnia wszelkie operacje. 

Ten najnowocześniejszy dodatek do prestiżowej serii Memor został zaprojektowany, aby zapewnić niezrównaną elastyczność dzisiejszym mobilnym pracownikom. Oferując aktualny system operacyjny i ulepszone możliwości przetwarzania, rodzina Memor 11 zapewnia doskonałą wydajność skanowania i wszechstronną wydajność. 

Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy potrzebują wszechstronności w operacjach detalicznych w sklepie i zarządzaniu zapasami, logistyce magazynów przychodzących i wychodzących, identyfikowalności produkcji i kontroli jakości oraz w aplikacjach transportowych i logistycznych. 

Klienci mogą wybierać pomiędzy modelami tylko Wi-Fi lub Wi-Fi/komórkowymi, aby jak najlepiej odpowiadać ich potrzebom i pozostawać w kontakcie bez względu na ich zastosowanie. Rodzina Memor 11 może być bezproblemowo wdrażana w pomieszczeniach lub w połączeniu z operacjami na zewnątrz i mobilnością w terenie.

Jedną z kluczowych zalet rodziny Memor 11 jest doskonała wydajność skanowania. Terminale są wyposażone w wysokiej jakości skaner kodów kreskowych, który pozwala użytkownikom szybko i dokładnie rejestrować dane, nawet w warunkach słabego oświetlenia, takich jak ciemne magazyny. Ponadto rodzina Memor 11 jest wyposażona w wysokiej klasy silnik skanowania 2D, co czyni go doskonałym wyborem do zastosowań wymagających szybkiego skanowania.

Więcej informacji znajduje się w karcie produktu dostępnej poniżej.

Dane techniczne

System operacyjny
Android 11 z GMS / AER (z możliwością aktualizacji do Android 13+)
Standard sieciowy
IEEE 802.11 a/b/g/n/ac i 802.11 d/h/i/k/r/v/w;
Zasilanie
bateria Li-Ion 3.8 V; 4,100 mAh (15.6 Watt-hours)
Wymiary
15.5 x 7.8 x 1.87 cm
Waga
285.0 g (z baterią)
Wytrzymałość
wielokrotne upadki na beton z wysokości 1,5 m (w gumowej obudowie; bez obudowy 1,2m)
Temperatura pracy
-20 do 50 ºC
Klasa szczelności
IP65
Dostępne interfejsy
USB-C: High Speed USB 2.0 Host and Client
Aparat
13 MP
Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts