Skaner Newland FR80 Salmon

Producent:

Newland

Opis:

Newland FR80 Salmon to stacjonarny skaner do zabudowy, który zastosowanie znajdzie głównie w handlu, gdzie umożliwi szybką pracę kasjera, minimalizując zarazem tworzenie się kolejek przy kasie.

Został stworzony tak, aby zwiększyć efektywność pracy, a także zapewnić szybką i niezakłóconą niczym prace.

FR80 Salmon może przechwytywać kody EAN poruszające się z prędkością 3,5 metra na sekundę. Jest to szczególnie istotne dla doświadczonego użytkownika w statycznym punkcie sprzedaży (POS).

Duże okno skanowania pozwala na sczytywanie większych produktów oraz nie wymaga precyzyjnego ustawiania kodu. FR80 wyposażony jest w złącze RJ, które sprawia, że można dołączyć do niego czytnik ręczny, służący do odczytu kodów z produktów gabarytowych. Poprzez zastosowanie technologii analizy w czasie rzeczywistym, oprogramowanie jest w stanie wykluczyć przypadkowe błędy skanowania takie jak dwukrotne zeskanowanie tego samego produktu.

Dzięki najwyższej technologii megapikselowej FR80 Salmon zapewnia oszałamiającą wydajność podczas dekodowania słabej jakości i uszkodzonych kodów kreskowych, a także kodów 2D o większej gęstości, które można znaleźć na alkoholu, tytoniu i produktach farmaceutycznych.

Aby zapobiec oślepianiu operatora wiązką światła, czytnik został wyposażony w 2 tryby świecenia oraz w antyrefleksyjną szybkę.

Producent udziela aż 5-letniej gwarancji na urządzenie.

Więcej informacji znajduje się w broszurze dostępnej poniżej.

Dane techniczne

Czujnik obrazu
1280x1080 CMOS
Wymiary
151 (W) x 141.5 (H) x 97.5 (D) mm z bazą
Waga
542 g
Temperatura pracy
-20°C do 50°C
Klasa szczelności
IP52
Dostępne interfejsy
RS-232, USB
Wilgotność
5% - 95% bez kondensacji
Kody kreskowe
1D i 2D
Copyright © 2021 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts