Terminal Newland MT67 Sei

Producent:

Newland

Opis:

Newland MT67 Sei  to wytrzymały i wydajny komputer mobilny, który jest przeznaczony do różnych zastosowań, od zarządzania zapasami i kompletowania zamówień po uzupełnianie towaru na półkach. To czyni go urządzeniem idealnym dla wielu branż, w tym handlu detalicznego, logistyki i magazynowania.

MT67 Sei działa na systemie operacyjnym Android 11 z GMS. Wyposażony we wszystkie funkcje i korzyści systemu Android 11, ośmiordzeniowy procesor 2.0Ghz MT67 Sei w połączeniu z 4GB RAM może z łatwością uruchomić wiele aplikacji. Pamięć flash o pojemności 64 GB umożliwia przechowywanie ogromnej ilości danych w trybie offline, co czyni urządzenie prawdziwie potężnym rozwiązaniem do przechwytywania danych w ofercie Newland.

Jego konstrukcja jest dobrze wyważona pod względem wagi, a miękkie, zakrzywione krawędzie dodają komfortu użytkownikowi. 4-calowy pojemnościowy, kolorowy ekran dotykowy wyświetla wysokiej jakości ostre obrazy i wyraźny tekst. Dzięki dwóm spustom skanującym po obu stronach urządzenia oraz przedniemu klawiszowi zasilania, MT67 Sei jest przystosowany do obsługi przez osoby prawo- i leworęczne, co zapewnia dodatkową wygodę.

Terminal ten posiada technologię skanowania Newland Megapixel 2D, która zapewnia wysoką wydajność skanowania kodów kreskowych 1D i 2D, nawet jeśli są one uszkodzone lub zniekształcone. Laserowe celowanie wykorzystuje funkcję Acuscan, aby zapewnić użytkownikowi możliwość dekodowania kodów kreskowych nawet wtedy, gdy są one wyświetlane blisko siebie.

Dwupasmowe Wi-Fi to powszechna komunikacja bezprzewodowa zastosowana w tym urządzeniu, ale 4G pozwala na roaming poza siecią. Bluetooth 5.0 jest przydatny do parowania urządzenia z urządzeniami peryferyjnymi, takimi jak zestawy słuchawkowe, przenośne drukarki lub dodatkowe skanery kodów kreskowych.

MT67 Sei jest w pełni wyposażony w darmowy program Ndevor MDM firmy Newland do zarządzania wszystkimi urządzeniami z jednego miejsca. SOTI, Airwatch i 42 Gears to alternatywne opcje MDM dla tego komputera.

Więcej informacji znajduje się w karcie produktu dostępnej poniżej.

Dane techniczne

System operacyjny
Android 11 GMS
Czujnik obrazu
1280 x 800 CMOS
Procesor
64-bitowy ośmiordzeniowy procesor 2,0 GHz
Pamięć
4 GB RAM, 64 GB Flash
Wyświetlacz
4” WVGA (800×480)
Klawiatura
24 klawisze (w zestawie klawisze boczne) z podświetleniem + 3 klawisze wirtualne
Aparat
przedni: 5MP, tylny 13 MP
Wymiary
162 x 68 x 17 mm
Waga
250g (z baterią)
Temperatura pracy
-20 ℃ do 55 ℃
Wytrzymałość
upadek na beton z wysokości 1,5m
Klasa szczelności
IP65
Standard sieciowy
IEEE 802.11 a/b/g/n/ac
Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts