Antena RFID Nordic ID GA30

Producent:

Nordic ID

Opis:

Nordic ID GA30 to antena RFID ogólnego przeznaczenia, która łączy w sobie wiele życzeń klientów, takich jak dokładne i szybkie możliwości odczytu oraz stopień ochrony IP 65. Dzięki imponującej liście funkcji i kompaktowym rozmiarom antena ta może być używana w wielu scenariuszach i rozwiązaniach RFID. 

GA30 idealnie nadaje się do trudnych środowisk, gdzie wymagana jest odpowiednia klasa IP. Antena ta może być montowana bezpośrednio na wszystkich powierzchniach, nawet metalowych, bez pogorszenia wydajności odczytu RFID UHF.

Nordic ID GA30 jest globalną anteną pasmową z prawdziwą polaryzacją kołową, co pozwala na wykorzystanie jej z maksymalną wydajnością w każdym regionie świata i z każdą orientacją tagów. Modułowy czytnik stacjonarny Nordic ID FR22 można zamocować z tyłu Nordic ID GA30.

Zwykle przełomowy czytnik RFID FR22 nie może działać w trudnych warunkach, które wymagają stopnia ochrony IP65. Nowa tylna pokrywa ochronna anteny GA30 zmienia to i sprawia to, że czytnik FR22 rozwija się nawet w tak trudnych warunkach, chroniąc go przed wszelkimi uszkodzeniami.

Więcej informacji znajduje się w karcie produktu dostępnej poniżej.

Dane techniczne

Wymiary
300 x 300 x 33.2 mm
Waga
860 gr
Temperatura pracy
20°C do 55°C
Klasa szczelności
IP65
Zakres częstotliwości
865 MHz - 928 MHz
Copyright © 2024 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts