Informacja o nowym partnerze - Custom

Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z włoską firmą CUSTOM - producentem zaawansowanych technologii dla handlu detalicznego i innych rynków.

W swoim portfolio Custom posiada głównie drukarki (m.in. etykiet, kioskowe), komputery mobilne, systemy POS oraz skanery. Szczególnej uwadze polecamy Państwu 3 produkty.

Pierwszym z nich jest komputer mobilny P-RANGER. Urządzenia z tej serii działają w oparciu o Android 7 lub 9. Wyróżnia je świetna cena, możliwość zamontowania opcjonalnej baterii 8000mAh, uchwytu gun oraz dwóch kart SIM (dual sim). Posiadają 5 calowy wyświetlacz oraz klawisze funkcyjne ułatwiające pracę z urządzeniem.

Warty uwagi jest także terminal z klawiaturą K-RANGER. To trwałe urządzenie nadaje się do zastosowań magazynowych / transportowych / produkcyjnych / detalicznych. Dostępny jest ze skanerem kodów 1D i 2D w wersji standardowej lub z dalekim zasięgiem. Dodatkowo posiada slot na kartę SIM (LTE).

Trzecim produktem jest bardzo przydatny w dzisiejszych czasach SANItize box - system do odkażania ozonem. Dezynfekuje i sterylizuje usuwając wirusy, bakterie, pleśń i grzyby z różnych przedmiotów typu maski, okulary, klucze, smartfony, tablety, słuchawki, urządzenia POS, czytniki kart czy terminale.

Więcej informacji o urządzeniach Custom:

Komputer mobilny P-RANGER >>TUTAJ
Terminal K-RANGER >>TUTAJ
SANItize box >>TUTAJ
Pozostałe urządzenia >>TUTAJ

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat produktów oferowanych przez firmę Custom, zapraszamy do kontaktu!

Copyright © 2021 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts