Tablet Newland NQuire 800 Plus

Producent:

Newland

Opis:

Newland NQuire 800 Plus to tablet, który został zaprojektowany do użytku w różnych ekstremalnych warunkach. To idealne rozwiązanie dla Twojej firmy posiadające wbudowany skaner kodów kreskowych. 

Wyposażony został w 64-bitowy czterordzeniowy procesor Intel i system operacyjny Windows 10 Pro, dzięki czmu zapewnia bezproblemową integrację z systemami Twojej firmy, pozostając opłacalnym i oszczędnym rozwiązaniem. Tablet został zaprojektowany specjalnie w celu zwiększenia wydajności pracowników firmy i zmobilizowania zespołów do pracy w ciągle zmieniającym się środowisku nowoczesnych firm.

NQuire 800 Plus wyznacza standardy dla wytrzymałych tabletów przeznaczonych do użytku biznesowego dzięki 8-calowemu wyświetlaczowi „multi-touch" wykonanemu ze szkła Corning Gorilla, co zapewnia najlepszą w swojej klasie ochronę ekranu w każdym środowisku. Ten tablet z certyfikatem IP67 jest odporny na zanurzenie w wodzie i pracę w zapylonym otoczeniu oraz został poddany rygorystycznym testom upadku na podłogę stalową i cementową, zapewniając spokojne użytkowanie.

Pozwala utrzymać stałą łączność z technologią Bluetooth 4.0, gniazdem na karty micro-SIM 3G oraz złączem Wi-Fi 802.11 ac/a/b/g/n. GPS umożliwia korzystanie z aplikacji opartych na lokalizacji w celu zwiększenia dokładności i bezpieczeństwa z dowolnego miejsca.

Pasek na rękę posiada w pełni zdejmowaną tylną płytkę, którą można bezpiecznie zamocować w głównym korpusie tabletu NQuire 800 Plus. Dzięki możliwości obrotu o 360 stopni użytkownicy mogą ustawić tablet w orientacji pionowej lub poziomej, dla ułatwienia obsługi. Dyskretnie wbudowany rysik pojemnościowy zapewnia precyzyjną nawigację i został zaprojektowany tak, aby wspomagać pracę każdego pracownika.

Więcej informacji znajduje się w karcie produktu dostępnej ponizej.

Dane techniczne

System operacyjny
64Bit Windows 10 Pro
Procesor
1.44 GHz do 1.92 GHz, 64-Bit Quad Core; Chip: Intel Atom x5-Z8350
Pamięć
4GB RAM, 64GB ROM
Wymiary
235 x 147 x 22mm
Waga
875g
Wyświetlacz
8” IPS, 800 x 1280 px
Bateria
litowo-polimerowa 8,000 mAh
Aparat
5 MP z autofokusem
Temperatura pracy
-5°C do 40°C
Wytrzymałość
upaki z wysokości 1.2m
Klasa szczelności
IP67

Załączniki:

Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts