Praca

Aktualnie prowadzimy rekrutację na poniższe stanowiska.

Jednak jeśli nie ma tutaj interesującego Cię stanowiska, a uważasz, że idealnie nadajesz się do naszego Zespołu,
to zapraszamy serdecznie do kontaktu.

⇒ Asystent Handlowy

Miejsce pracy: główne biuro w Warszawie, tryb stacjonarny

Zakres obowiązków:

  • wsparcie Key Account Managera i współpraca z nim na zasadach tutoringu,

  • praca w systemie CRM (wystawianie ofert, notatek, zadań) i korespondencja e-mailowa,

  • liczne szkolenia produktowe poparte certyfikatami,

  • udział w spotkaniach i rozmowach biznesowych, konferencjach branżowych, szkoleniach wyjazdowych,

  • współpraca z dotychczasowymi klientami i budowa trwałych relacji,

  • realizacja ustalonych celów poprzez działanie samodzielne wsparte przez tutora (opiekuna) i innych doświadczonych pracowników.

Nasze wymagania:

  • umiejętność i łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • dobra dykcja,

  • kreatywność,

  • proaktywna postawa, wytrwałość w dążeniu do realizacji celów,

  • dobra organizacja czasu pracy,

  • wysoka kultura osobista,

  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,

  • motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia),

  • duże szanse rozwoju zawodowego i osobistego,

  • pakiet szkoleń produktowych oraz technicznych (wewnętrznych oraz zewnętrznych),

  • pakiet dodatkowych benefitów (karta Multisport, Enel-med, ubezpieczenie grupowe),

  • najwyższe standardy pracy w przyjaznej, otwartej atmosferze,

  • możliwość współpracy z ciekawymi ludźmi.

⇒ Specjalista ds. sprzedaży i obsługi Klienta

  • sprzedaż produktów oraz usług Firmy
  • obsługa zleceń klientów
  • przygotowanie ofert i wycen serwisowych
  • obsługa logistyczna (wprowadzanie zamówień, kontrola stanów magazynowych)
  • stała współpraca z innymi działami firm
  • praca w systemie CRM

  • doświadczenie w sprzedaży min. 1rok (preferowane call center lub e-commerce)
  • wysokie kompetencje komunikacyjne
  • motywacja do osiągania sukcesów biznesowych
  • dobra organizacja czasu pracy i wielozadaniowość
  • chęć zdobywania wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii
  • mile widziane wyższe wykształcenie i znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
  • premię kwartalną uzależnioną od wyników
  • wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
  • pakiet certyfikowanych szkoleń produktowych oraz technicznych (wewnętrznych i zewnętrznych)
  • pakiet dodatkowych benefitów (karta Multisport, Enel-med, ubezpieczenie grupowe)
  • przyjazną atmosferę

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: praca@kreski.pl wraz z formułą:

Niniejszym przyjmuję do wiadomości iż Administratorem moich danych osobowych jest Kreski sp. j. z siedzibą w Warszawie ul. Mory 12. Moje dane osobowe przetwarzane będą w rekrutacji na wskazane stanowisko na podstawie udzielonej zgody. Udzielona zgoda dotyczy również rekrutacji na inne stanowiska, dla których Kreski uruchomi proces rekrutacji w przyszłości. Odbiorcą moich danych osobowych będą Pracownicy Kreski. Moje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego i organizacji międzynarodowych oraz nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania rekrutacji, w której rozpatrywana będzie moja kandydatura. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Posiadam również prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przetwarzanie danych osobowych gdy uznam, iż przetwarzanie moich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.

Tym samym, Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Kreski sp. j. z siedzibą w Warszawie ul. Mory 12 moich danych osobowych podanych do obsłużenia procesu rekrutacji w celu i zakresie niezbędnym do jego realizacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.