Unitech PA768 - wszechstronny, szybki, niezawodny i wytrzymały terminal z technologią 5G

Unitech PA768 to ultranowoczesny, wytrzymały smartphone klasy profesjonalnej o przekątnej ekranu 6,3 cala Full HD. Dzięki technologii 5G oraz WiFi 6E jak również dzięki zastosowaniu najnowszego procesora przemysłowego Qualcomm Snapdragon 6490 oraz 6GB RAM w standardzie, wszelkiego typu aplikacje i operacje mogą działać szybciej niż na jakimkolwiek innym urządzeniu tej klasy.

Natomiast mnogość akcesoriów oraz funkcja True Hot Swap sprawiają, że urządzenie może być używane w wielu obszarach logistyki. Ponadto PA768 został zaprojektowany tak aby sprawnie i niezawodnie działać przez wiele lat m.in. dzięki wspomnianej już platformie Snapdragon 6490 kompatybilnej z Android do wersji 16.

PA768 jest tym samym niezwykle wszechstronnym narzędziem, które w połączeniu z preinstalowanym oprogramowaniem użytkowym, skutecznie podnosi wydajność i poziom usług w wielu sektorach, w szczególności w handlu detalicznym, transporcie i logistyce oraz usługach terenowych.

Więcej informacji o tym terminalu znajduje się >>TUTAJ!


Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat Unitech PA768 lub innych oferowanych przez nas terminali, zapraszamy do kontaktu! Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania.

 

Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts