Promocja Kreski na monitory iiyama

Jako oficjalny partner japońskiej firmy iiyama proponujemy dzisiaj promocję monitorów tej marki.

Tylko dla naszych Klientów przygotowaliśmy atrakcyjne ceny na 4 wybrane modele. Obowiązuje ona jedynie do końca października 2021.

Na początek polecamy dwa monitory multi-touch na stanowiska operatorskie: ProLite T1732MSC-B5X i T1721MSC-B1.

T1732MSC-B5X to 17-calowy ekran, który został wyposażony w szklaną hartowaną powłokę, gwarantującą nie tylko doskonałą jakość obrazu, ale też trwałość i odporność na zarysowania. Cechuje go klasa szczelności IP54.

17- calowy model T1721MSC-B1 również wykorzystuje technologię pojemnościową odporną na zarysowania. Gwarantuje komfort użytkowania monitora i oszczędność miejsca, dzięki regulacji położenia ekranu (do 80° w górę) w połączeniu z możliwością instalacji na ścianie.

Kolejnym rekomendowanym przez nas modelem jest ProLite LH5552UHS-B1, skonstruowany głównie z myślą o stanowiskach podsumowania produkcji. To 55-calowy monitor Digital Signage, przeznaczony do pracy w trybie 24/7. Stanowi idealne rozwiązanie dla środowisk, gdzie wydajność i niezawodność mają kluczowe znaczenie.

Na koniec polecamy ProLite TF3215MC-B1, czyli  31,5-calowy monitor do zabudowy. Wyposażony jest w 30-punktowy ekran dotykowy Open Frame w technologii pojemnościowej z zapewniającą idealne dopasowanie piankową otuliną.

Powyższe urządzenia możemy Państwu dostarczyć w 3 dni robocze.

Więcej informacji o produktach firmy iiyama >> TUTAJ

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez nas monitorów i ich cen, zapraszamy do kontaktu!

Copyright © 2024 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts