Datalogic QuickScan QD2500

Producent:

Datalogic

Opis:

QuickScan QD2500 to nowy przewodowy skaner ręczny 2D firmy Datalogic oferowany w przystępnej cenie. To solidny i niezawodny towarzysz w sektorze handlu detalicznego do realizacji transakcji POS, skonstruowany z myślą o wieloletniej nieprzerwanej pracy. Jednak ten bardzo wszechstronny czytnik równie dobrze znajdzie zastosowanie w usługach komercyjnych, służbie zdrowia, hotelarstwie, administracji i lekkiej produkcji. 

Bez wysiłku odczytuje pełną gamę kodów kreskowych, z wyświetlaczy smartfonów, uszkodzonych, trudnych do odczytania lub słabo wydrukowanych. Świetny celownik i bezbłędny odczyt Użytkownicy zawsze mogą liczyć na wyjątkową dokładność skanowania nowego QuickScan i uniknąć błędnych lub przypadkowych odczytów. Dzięki doskonałemu celownikowi LED złożonemu z 2 białych trójkątów wskazujących kod, zamieszczonych w niebieskiej obwolucie, rejestracja zakupów stała się szybka i precyzyjna. Kasjer zyskuje pewność, że odczytał prawidłowy kod, a dzięki technologii GreenSpot dostaje najlepsze z możliwych potwierdzenie prawidłowego skanu – kod zostaje podświetlony na zielono.

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom z powodu pandemii, czytnik QD2500 jest zoptymalizowany pod kątem płynnego odczytu przez bariery z pleksi.

QuickScan zapewnia dotykowe i dźwiękowe informacje zwrotne podczas skanowania kodów. Po naciśnięciu spustu operator natychmiast wie, że odczyt został wykonany prawidłowo. Ponadto QuickScan QD2500 jest niezawodny co pozwala unikać awarii, konieczności resetowania kas znanych użytkownikom innych urządzeń. 

Skaner QD2500 zapewnia prostą i bezproblemową konfigurację łączności z różnymi hostami. Zapewnia szybką i łatwą obsługę oraz instalację, znacznie skracając czas wdrożenia. Podczas gdy narzędzia POS stale się rozwijają, firmy podłączają swoje skanery do nowych systemów POS, nowoczesnych kas fiskalnych, komputerów pracujących na różnych systemach operacyjnych lub tabletów. QuickScan jest gotowy na wszystkie urządzenia, w tym najnowszy standardu USB-C. Elastyczne kable skanera zapewniają najwyższą odporność na wyładowania elektrostatyczne, aby uniknąć irytujących awarii i problemów z przestojami.

Więcej informacji znajduje się w broszurze dostępnej poniżej.

Dane techniczne

Czujnik obrazu
1280 x 800 PX
Wymiary
14.8 x 6.8 x 12.6 cm
Waga
145.0 g
Wytrzymałość
wielokrotne upadki z wysokości 1.5 m na beton i ponad 10 milionów naciśnięć spustu
Klasa szczelności
IP52
Wilgotność
0 - 90%
Dostępne interfejsy
RS-232 / USB / Złącze klawiaturowe / opcjonalnie USB-C
Temperatura pracy
od 0 do 50°C
Tolerancja na ruch
30 IPS
Inne
5-letnia gwarancja producenta
Copyright © 2021 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts