Taśmy żywiczne SATO

Producent:

SATO

Opis:

SATO oferuje konkurencyjne cenowo taśmy termotransferowe (ribbony) do drukarek etykiet. Są zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować żywotność głowic drukujących i zapewnić stałą jakość druku.

Wszystkie taśmy SATO są bezhalogenowe (halogen-free), zgodne z przepisami GHS i mogą być stosowane do pakowania żywności, gdzie wymagane jest zatwierdzone znakowanie i kodowanie pośredniego kontaktu z żywnością.

Portfolio SATO ECP Ribbons obejmuje różne rozmiary dostępne z magazynu i gotowe do natychmiastowej wysyłki przy minimalnej ilości zamówienia wynoszącej zaledwie jedno pudełko. 

Taśmy żywiczne SATO są najlepsze do zastosowań ekstremalnych, w których niezbędna jest wysoka jakość nadruku i odporność na zadrapania, rozmazywanie, wysokie temperatury, płyny lub działanie środków chemicznych. Zwykle stosowane są wraz z etykietami syntetycznymi, ponieważ efekty drukowania z użyciem taśm żywicznych na etykietach papierowych nie są zadowalające.

SRS-100 ("flat head", czyli do płaskiej głowicy) - doskonała do zastosowań długoterminowych, wyjątkowo trwała i wszechstronna taśma żywiczna o szerokich możliwościach adaptacyjnych i aplikacyjnych.

Obszary zastosowań: przemysł motoryzacyjny, chemiczny, elektroniczny, przemysł spożywczy, magazynowanie i logistyka, przemysł farmaceutyczny i służba zdrowia oraz do użytku w warunkach zewnętrznych.

Zalecane do: długoterminowych opasek na nadgarstek, etykietowania pojemników na chemikalia czy silników, identyfikowania kontenerów do transportu morskiego, elastycznych opakowań.

Więcej informacji znajduje sie w broszurach dostępnych poniżej.

Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts