NiceLabel - nowoczesne rozwiązania do tworzenia i zarządzania etykietami

NiceLabel to jedna z firm, która wiedzie prym na rynku pod względem projektowania etykiet oraz standaryzacji, centralizacji i kontroli procesów ich tworzenia. 

Oferuje rozwiązania łatwe w obsłudze i opierające się na prostych, intuicyjnych interfejsach. Spełnia wymagania każdej firmy bez względu na branżę i zasoby sprzętowe.  

Oprogramowanie NiceLabel oprócz edytorów proponuje także rozwiązanie LMS (Label Management System), które pozwala m.in. na kontrolę zmiany danych. Oznacza to, że możemy śledzić kto i kiedy edytował dane etykiety, a nawet na jakiej drukarce były drukowane.

NiceLabel w ramach DMS (Document Management System) umożliwia grupowanie etykiet w katalogi,  przypisywanie uprawnień pracownikom do edycji wybranych szablonów, a dzięki danym zapisanym w systemie daje kontrolę nad prawidłowością wydruków np. pod kątem użycia odpowiedniej drukarki.

Oprogramowanie dostępne jest zarówno stacjonarnie jak i w chmurze, co zdecydowanie ułatwia użytkowanie przy popularnej w dzisiejszych czasach pracy zdalnej. Oprócz bieżącej kontroli, Klient otrzymuje zawsze aktualną bazę etykiet, dostępną praktycznie z dowolnego miejsca.

Więcej informacji o produktach firmy NiceLabel >> TUTAJ

Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat oprogramowania NiceLabel lub innych oferowanych przez nas rozwiązań do drukowania etykiet zapraszamy do kontaktu!

Copyright © 2021 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts