Skaner 1D Unitech MS916

Producent:

Unitech

Opis:

Bezprzewodowy kieszonkowy laserowy skaner MS916 jest częścią najnowszej generacji zaawansowanych ręcznych czytników kodów kreskowych Unitech. 

Jest naprawdę wszechstronny i ma szeroki zakres potencjalnych zastosowań m.in.: kontrola dostęp, logistyka, sprzedaż biletów, usługi kurierskie (dowód dostawy), inwentaryzacja, magazynowanie, zarządzanie kontami i osobiste urządzenie identyfikacyjne. Gdziekolwiek zastosowany jest MS916, z pewnością sprawi, że transmisja danych będzie płynniejsza i bardziej wydajna.

MS916 zapewnia pracownikom mobilnym przyjazną dla użytkownika obsługę za pomocą trzech przycisków, która jest bardzo łatwa w obsłudze i nie wymaga specjalnego szkolenia. Jasny 1-calowy wyświetlacz OLED jest łatwy do odczytania i zapewnia informacje zwrotne na temat zeskanowanych informacji w celu zmniejszenia liczby błędów. Ten skaner obsługuje transmisję danych w czasie rzeczywistym, a wyświetlacz o rozdzielczości 128 x 64 ułatwia konfigurację skanera.

Wyposażony jest w silnik laserowy o wysokiej wydajności, który zapewnia wyjątkową wydajność skanowania do 104 skanów na sekundę. Rezultatem jest możliwość skanowania, przechwytywania i przesyłania kodów kreskowych jeszcze niższej jakości w wysokiej rozdzielczości. Posiada widoczną diodę laserową 650 nm, MS916 może odczytywać i rejestrować dane kodów kreskowych 1D, w tym dane kodów kreskowych GS1 o rozdzielczości do 4 mil.

Dzięki technologii bezprzewodowej MS916 łączy się szybko i łatwo z praktycznie każdym laptopem, tabletem lub smartfonem (Windows, Android lub Apple iOS). Może działać w odległości do 30 stóp na otwartej przestrzeni.

Ponadto MS916 ma pojemność pamięci flash 2 MB, co sprawia, że ​​utrata danych jest wyjątkowo mało prawdopodobna, nawet gdy znajduje się poza zasięgiem sygnału bezprzewodowego. Umożliwia to użytkownikom mobilnym wykonywanie długich zadań bez przerwy. W tempie jednego skanu co pięć sekund bateria będzie działać przez 8 godzin na jednym ładowaniu.

Więcej informacji w specyfikacji od producenta do pobrania poniżej: 

Dane techniczne

Wyświetlacz
jasny, czytelny 1-calowy wyświetlacz OLED 128 x 64
Wymiary
36,9 x 95,9 x 21,1 mm
Waga
63 g
Pamięć
64 Kbytes SRAM / 2MB Flash ROM
Klasa szczelności
IP42
Wytrzymałość
upadki z 1,5 m na beton
Temperatura pracy
od 0°C do 50°C
Bluetooth
Bluetooth® 2.1+EDR, klasa 2
Kompatybilność z systemami operacyjnymi
kompatybilny z urządzeniami działającymi w oparciu o system operacyjny Windows, Android i iOS
Copyright © 2024 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts