Skaner Newland BS8060 Piranha

Producent:

Newland

Opis:

BS8060 Piranha firmy Newland to zgrabny, mały i przenośny skaner kodów kreskowych, zapewniający wygodę posiadania skanera na wyciągnięcie ręki. Jest wystarczająco mały, aby zmieścić się w kieszeni i wystarczająco lekki, aby nosić go przez cały dzień. Pomimo niewielkich rozmiarów Piranha zachowuje doskonałą wydajność, bezproblemowo skanując praktycznie wszystkie kody kreskowe 1D / 2D.

BS8060 Piranha jest oferowany w 2 wersjach, zawierających silnik skanujący kody kreskowe 1D lub 1D + 2D. Oba silniki odczytują praktycznie każdy kod kreskowy z papieru lub ekranu. Urządzenie 2D zostało wyposażone w laserowy celownik z czerwonym krzyżem, aby ułatwić i przyspieszyć odczyt kodów kreskowych.

Bezprzewodowej łączności Bluetooth można użyć do sparowania go z komputerem mobilnym, telefonem komórkowym, tabletem lub mikrozioskiem. Ta możliwość dostosowania i przenoszenia sprawia, że ​​jest to idealne rozwiązanie dla branż takich jak handel detaliczny, magazynowanie i aplikacje online do offline (O2O), takie jak elektroniczna sprzedaż biletów i elektroniczne zamówienia.

Więcej informacji w specyfikacji od producenta do pobrania poniżej: 

Dane techniczne

Wymiary
88 x 46 x 24,5 mm
Waga
62 g
Pamięć
Flash 1 MB
Zasilanie
akumulator litowo-jonowy 3,7 V 900 mA
Klasa szczelności
IP42
Temperatura pracy
od -20°C do 50°C
Wytrzymałość
upadki z 1,2 m
Szybkość skanowania
60 klatek na sekundę
Zasięg odczytu
zasięg komunikacji 50 m (na otwartej przestrzeni)
Inne
Radio WPAN Pasmo ISM 2,4 - 2,5 GHz, zgodne z Bluetooth 4.0 / 3.0 / 2.1 + EDR
Copyright © 2021 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts