Skaner Unitech MS912+ / MS912M+

Producent:

Unitech

Opis:

MS912+ jest częścią najnowszej generacji zaawansowanych bezprzewodowych skanerów kieszonkowych Unitech. Aby skoncentrować ten skaner na potrzebach klientów, kieszonkowy skaner CCD MS912+ 1D oferuje doskonałą wydajność z właściwościami szybkiego i dalekiego zasięgu.

MS912M+ to wersja z pamięcią 2MB.

Skaner zapewnia doskonałą wydajność przechwytywania danych i przyspiesza skanowanie, do 650 skanów na sekundę. Dzięki prostocie skanowania za pomocą jednego przycisku MS912+ sprawia, że ​​zbieranie danych kodów kreskowych jest proste i niezawodne dla wszystkich użytkowników.

Ma możliwość skanowania kodów kreskowych na ekranie telefonu komórkowego i może automatycznie przechwytywać kody kreskowe w polu widzenia w każdych warunkach oświetleniowych, od ciemności do bezpośredniego światła słonecznego (100 000 luksów). Ponadto dzięki niskiemu zużyciu energii MS912+ może z łatwością odczytać 6000 kodów kreskowych bez konieczności ładowania.

MS912+ jest kompatybilny z większością urządzeń bezprzewodowych, co ułatwia parowanie ze smartfonem lub tabletem z Androidem lub Apple. Umożliwia przedsiębiorstwu łatwe wdrożenie skanowania 1D, gdzie tradycyjne skanery są ograniczone, pod względem wielkości, mobilności i / lub ceny. 

Więcej informacji w specyfikacji od producenta do pobrania poniżej: 

Dane techniczne

Wymiary
20 x 30 x 72 mm
Waga
30,2 g
Temperatura pracy
od 0°C do 50°C
Wytrzymałość
upadki z 1,5 m
Bluetooth
Bluetooth® 2.1+EDR, klasa 2
Zasięg
10 m
Copyright © 2021 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts