SonicWall TZ Next-Generation Firewall (NGFW)

Producent:

SonicWall

Opis:

Seria SonicWall TZ rozwiązań UTM (Unified Threat Management) została doskonale dopasowana do wymagań każdej organizacji, która potrzebuje bezpieczeństwa klasy Enterprise. Seria zapór SonicWall TZ została zaprojektowana specjalnie na potrzeby małych i średnich przedsiębiorstw oraz oddziałów, zapewniając bezpieczeństwo klasy korporacyjnej bez złożoności klasy korporacyjnej.

Firewalle z serii SonicWall TZ zapewniają szerokie spektrum ochrony opartej na zaawansowanych usługach bezpieczeństwa, takich jak lokalna i wykorzystująca chmurę ochrona antymalware i antyspyware, kontrola aplikacyjna, chroniący przed włamaniami system IPS (Intrusion Prevention System) i filtrowanie URL. W odpowiedzi na szybko rosnącą liczbę nowych wykorzystujących szyfrowanie ataków, seria TZ dysponuje odpowiednią mocą obliczeniową do inspekcji zaszyfrowanych połączeń SSL/TLS. Przy połączeniu z przełącznikami Dell X-Series wybrane modele serii TZ mogą bezpośrednio zarządzać bezpieczeństwem tych dodatkowych portów.

Chroń swoją małą firmę lub oddział przed włamaniami, złośliwym oprogramowaniem i oprogramowaniem typu ransomware za pomocą łatwego w użyciu, zintegrowanego rozwiązania bezpieczeństwa zaprojektowanego specjalnie dla Twoich potrzeb. Zapory SonicWall TZ zapewniają ochronę klasy korporacyjnej bez kosztów i złożoności.

W dobie stale zmieniającego się krajobrazu zabezpieczeń małe i średnie firmy (SMB) stoją przed dużymi wyzwaniami, jeśli chodzi o obronę swoich sieci, danych i reputacji. Nadążanie za zmianami w technologii może być równie trudne, jak śledzenie rosnącej liczby zagrożeń.

Dzięki funkcji Zero-Touch Deployment i uproszczonemu zarządzaniu scentralizowanemu, instalacja i obsługa jest prosta. Wykrywanie wyrafinowanych zagrożeń, w tym zaszyfrowanych ataków, dzięki zaawansowanym funkcjom sieciowym i zabezpieczającym, takim jak wielosilnikowa usługa Capture Advanced Threat Protection (ATP) w chmurze z oczekującą na patent usługą Real-Time Deep Memory Inspection (RTDMI). Dzięki opcjonalnym funkcjom, takim jak obsługa PoE/PoE+ i 802.11ac Wi-Fi, stwórz ujednolicone rozwiązanie bezpieczeństwa dla sieci przewodowych i bezprzewodowych.

Wystarczy podłączyć i cieszyć się zaawansowaną ochroną ekonomicznej zapory sieciowej SonicWall serii TZ bez obaw o skomplikowane zarządzanie - lub kolejne zagrożenie.

Cechy i korzyści SonicWall TZ:

  • Zarządzanie i raportowanie w jednym miejscu - Zarządzaj wszystkim z jednej lokalizacji dzięki Network Security Manager, ujednoliconemu systemowi zarządzania zaporami, który skaluje się do każdego środowiska.
  • SD-WAN i funkcje wdrażania bezdotykowego - SonicWall Secure SD-WAN integruje się z zaporami TZ bez konieczności posiadania dodatkowej licencji i szybko się skaluje dzięki funkcji Zero-Touch Deployment.
  • Głęboka inspekcja pamięci - Blokuj nawet najbardziej zaawansowane ataki za pomocą funkcji Real-Time Deep Memory Inspection (RTDMI™) oraz Capture Advanced Threat Protection (ATP).
  • Deszyfrowanie i inspekcja SSL/TLS - Wiodąca w branży funkcja dekodowania i inspekcji ruchu szyfrowanego protokołem TLS/SSL w czasie rzeczywistym oraz obsługa protokołu TLS 1.3.
  • Najwyższa wydajność i funkcje - Uzyskaj zaawansowaną ochronę przed zagrożeniami w błyskawicznym tempie, nie rezygnując z wydajności. Najnowsza generacja firewalli TZ oferuje rozszerzalną pamięć masową, nadmiarowe zasilanie, obsługę aplikacji SonicExpress i wiele innych.
  • Zintegrowane rozwiązanie zabezpieczające - Wybierz opcjonalne opcje PoE i Wi-Fi z głęboką integracją systemu operacyjnego SonicOS, aby zapewnić zintegrowane rozwiązanie bezpieczeństwa bramy.

W serii SonicWall TZ dostępne są modele:
- TZ670 (użytkowników do 200)
- TZ570/TZ570P/TZ570W (użytkowników do 150)
- TZ470/TZ470W (użytkowników do 80)
- TZ370/TZ370W (użytkowników do 50)
- TZ270/TZ270W (użytkowników do 25)
- TZ600/TZ600P
- TZ500/TZ500W (użytkowników do 100)
- TZ400/TZ400W (użytkowników do 60)
- TZ350/TZ350W (użytkowników 45 plus)
- TZ300/TZ300P/TZ300W (użytkowników do 30)
- SOHO 250/SOHO 250W (użytkowników do 20)

Więcej informacji znajduje się w broszurach dostępnych poniżej.

Copyright © 2023 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts