Stacja dokująca RAM MOUNTS dla tabletu Honeywell RT10 RAM-HOL-HON9PD2CLU

Producent:

RAM Mounts

Opis:

Wytrzymała stacja dokująca RAM Power + Datado tabletu Honeywell RT10 (RAM-HOL-HON9PD2CLU) Pozwalają sprostać codziennym zadaniom w magazynach lub w teranie, dzięki różnorodnym sposobom ich podłączenia do zasilania i dołączenia akcesoriów peryferyjnych: od skanerów, drukarek, po dodatkowe głośniki itp..

Stacja jest wyposażona w blokadę i zasilanie z GDS® Technology do przesyłania danych i możliwości ładowania tabletu RT10 za pośrednictwem gniazda zasilania DC 5,5 mm i podwójnego złącza USB typu A do podłączenia do 2 urządzeń peryferyjnych. Po podłączeniu do źródła zasilania zintegrowane piny pogo zapewniają zasilanie urządzenia, a także łączność peryferyjną podczas zadokowania.

Uchwyt jest kompatybilny z 4-otworowymi wzmacniaczami RAM i podstawami VESA 75 mm x 75 mm do mocowania ramienia z podwójnym gniazdem. Technologia kulowo-nasadowa pozwala na niemal nieskończoną regulację.

Katalog o zestawach montażowych dla urządzeń Honeywell (skanerów, terminali, komputerów mobilnych, drukarek etykiet, tabletów oraz komputerów wózkowych dostępny TUTAJ.

Więcej informacji o zestawach montażowych RAM Mounts i możliwościach ich łączenia w katalogach dostępnych poniżej.

Copyright © 2021 by Kreski sp.j. All rights reserved.      Realizacja: Internet Arts